Wpis z mikrobloga

@deniszer: Prostytucja (organizowanie lasek dla ludzi z szeroko pojętego środowiska celebrytów), jakieś wałki na podatkach, jakieś ukryte kamerki w pokojach dla tych vipów i nagrywanie filmów z ich miłosnych uciech, chyba jeszcze dragi mu chcieli przyklepać jakieś, ale potem temat ucichł.
@deniszer: Raczej tak, wyciekły jego rozmowy z kolegami, jak się nabijali z tych lasek pijanych pukanych w tych pokojach i nagrywanych itd.

No cóż, połowa branży kpop ma swoje za uszami, ale w większości nie dają się łapać.
@Tfor: Bardzo lubiłem jego twórczość i jego fajny styl (swego czasu mój ulubiony piosenkarz). Jego solówki były okej. Eh, szkoda. Sądzisz, że już nie powróci?
@deniszer: Siedział z kolegami na czacie, gdzie wrzucali filmy z dymania upitych, nieprzytomnych kobiet.
Kilku bywalców tego czata dostało wyroki.
Jung Joon Young 6 lat więzienia
Choi Jonghoon 5 lat więzienia
Kwon Hyuk Soo (brat Yuri z SNSD/Girls Generation) 4 lata więzienia
@deniszer: widze jakiś bullshit w komentarzach ktoś po pisał. Jedynie @pajdolec ma troche racji. Seungri był twarzą klubu the burning sun, posiadał udziały ale były na tyle małe że nie mógł i nie ingerował w wewnętrzne sprawy klubu.

ukryte kamerki w pokojach dla tych vipów i nagrywanie filmów z ich miłosnych uciech


Bullshit, Seungri nie miał z tym nic wspólnego.
Przypominam że sprawa Burning Sun została dawno zamknięta, policja oświadczyła że
@pitchuuu: Wielkie dzięki za informacje. Widzisz, mimo wszystko, że wszystko w sumie dla niego potoczyło się na końcu w sumie ok (bo nie jest winny tej afery), to jednak odszedł od muzyki i już nawet na oficjalnym opisie BIGBANG na kanale YouTube brakuje jego imienia. Szkoda, solówki miał mega spoko.
@pitchuuu: Też tak uważam. Zespól już nie jest kompletny. Brakuje już tego "czegoś". Prawdopodobnie BIGANG zostanie tylko przeszłością. Chociaż w przyszłości niech solówki wypuszczają albo może kiedyś dla fanów jakąś pożegnalną piosenką z całym zespołem. Osobiście lubię bardzo ten zespól, wiele godzin się nasłuchałem ich utworów. Blue, Loser… <3