Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sasquatch15: To całkiem szerokie spektrum strachów. ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja pamiętam jak się cykałem wyjść na korytarz jak miałem 16 lat, gdy się o 4 w nocy naoglądałem zdjęć duchów. XDD
@Twoj_ulubiony_profil jak mam być szczery to jak mieszkałem jeszcze z rodzicami w dużym 2 piętrowym domu to zdarzało mi się jak odczuwałem wyraźny niepokój będąc sam na jednym piętrze. Teraz mieszkam sam w kawalerce ale na szczęście tu się niczego nie boję. Ale wystarczy że pojadę na działkę w lesie i nie czuję się tam dobrze w nocy.
@Sasquatch15: Wiesz, samczyki alfa albo młode chłopaczki napiszą Ci, że jesteś pipka, bo ONI się tego akurat NIE boją. Każdy człowiek jest inny, a to że boisz się ciemności w wieku 27 lat... no życie, czy przez to jesteś jakiś nienormalny? Wątpię. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Awful_Deal ale nie wszyscy się przyznają, a potem się okazuje że ja mam coś z głową, no nic zaczynam we wtorek terapię farmakologiczną, może uciekną też i te strachy. Bo wszystko zaczyna się nawarstwiać i mam wrażenie że zostaje z tym wszystkim sam.
@Awful_Deal teraz to już robisz że mnie wariata ( ͡º ͜ʖ͡º) tak Btw pamiętam że za dzieciaka oglądałem jakiś film że potwory wychodza spod łóżka i tam jest przejście do świata potworów, ale za cholerne nie mogę sobie przypomnieć ci to było czy może to też był wytwór mojej chorej wyobraźni.