Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Czy do kogoś z was przyszła kiedyś we śnie tzw. zmora nocna w trakcie paraliżu? Robię materiał na bloga i chętnie przyjmę wasze historie bo ja mimo wielu paraliżów nigdy nie miałam doczynienia z kimś twarzą w twarz w ich trakcie, fajnie jakby coś do was mówiła #paralizsenny #zmora #sny taguje #paranormalne choć za takiego tego nie uważam, ale sympatycy tagu mogą myśleć inaczej
  • 23
@Perkotka: Raz miałem paraliż senny, dość dawno temu, choć zmora była poza zasięgiem mojego wzroku. Spałem nogami w stronę rozświetlonego słońcem okna, więc widziałem swoją klatkę piersiową, stopy i jasne tło. Pół metra za mną były drzwi i byłem przeświadczony, że w otwartych drzwiach stoi dziewczyna brata i się ze mnie głośno śmieje. Było to poza polem widzenia, a ją widziałem i wyraźnie słyszałem śmiech, ale nie mogłem się tam nijak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Perkotka: Co wy macie za dziwne zjawiska? Ja nigdy nie miałem paraliżu sennego, a sny jak już są, to zawsze w 3 osobie.
Ostatnio była opowieść o magach, kawałkach magicznych kryształów, starożytnych fabrykach, królu, umieraniu i przywoływaniu umarłych do świata.
@Perkotka: jak byłem mały, to miałem paraliż senny. Obudziłem się w nocy i nie mogłem się ruszać, to chciałem zawołać siostrę, ale nie mogłem mówić. Chyba też miałem jakieś haluny, bo wydawało mi się, że cień za telewizorem się rusza. Po jakimś czasie mi przeszło i się rozpłakałem i przyszła siostra pytając co mi się stało, czy coś mi się złego śniło, a ja powiedziałem, że chce pić to mi przyniosła
@Perkotka: Wygląd jak potwór koloru czarnego, ale chyba rodzaju żeńskiego(takie miałem odczucie).
Nie mogłem się ruszyć i miałem świadomość, że to raczej sen, ale wszystko było realne. Krzyczałem, ale chyba tylko we śnie. Próbowałem otworzyć oczy, ale to było bardzo trudne, ale w końcu się udało i się obudziłem.