Wpis z mikrobloga

@EjNoxD ehhhh no jedne kobiety mają ciało i warunki które pozwalają na szybszą regenerację, inne na wolniejszą. Super, że pani ze zdjęcia może się pochwalić tak szybkim powrotem do ciała sprzed ciąży. U większości kobiet jednak trwa to dużo dłużej i jest wypadkową świadomych działań i możliwości organizmu. Inaczej to wygląda przy porodzie naturalnym, inaczej przy cesarce, czy to pierwsze czy czwarte dziecko, czy poród przebiegł bezproblemowo, czy z dzieckiem jest wszystko
@MirkobIog: eee, nie musi zaraz 5kg. Jak ktoś napisał wcześniej wygląd po jest wypadkową wielu czynników. No ale nie ma się co oszukiwać, jak kobieta miała fote mięśnie brzucha przed ciążą to po się szybko dość regeneruje, obkurcza itp. No ale jak tak nie jest to po jest różnie. O ile 7 dni, czy 28 czy generalnie cały połóg kobieta raczej powinna podchodzić na spokojnie do siebie i regeneracji to raczej
to nadwyżka kaloryczna magicznie znika w płodzie?


@wysuszony: o to to. Ja w ten sposób zraziłem do siebie siostrę.
#!$%@?ła bez opamiętania i swoje ulaństwo tłumaczyła "dzidziusiem". Na szybko wygooglowałem "Zapotrzebowanie na energię wzrasta dopiero w II i III trymestrze ciąży, odpowiednio o 360 kcal/dzień i 475 kcal/dzień." i pokazałem co to znaczy dodatkowe 400 kcal dziennie.

Niestety nie przemówiłem do rozsądku i teraz jest kulką ( ͡° ͜ʖ