Wpis z mikrobloga

Dzień dobry Kochani! Po krótkiej przerwie wracam, żeby się po prostu pochwalić. A co mi tam ()
Jak jeszcze nie obserwuje tagu #ponczekpiecze to polecam, bo co jakiś czas wrzucam ciacha, można cieszyć oko lub coś zamówić, hehe. Dobra, wracając! Byłam na szkoleniu cukierniczym, żeby robić jeszcze lepsze torciki wizualnie. Wiem, że jeszcze dużo nauki przede mną, żebym osiągnęła ten poziom, na którym mi zależy. Ale małymi kroczkami do celu () no i jak już tutaj jestem to chciałam Wam pokazać najśliczniejszy torcik jaki w życiu zrobiłam. Jeszcze trochę i będę miała duuuużo wolnego, więc wszystkie wolne chwile wykorzystam na udoskonalanie tego co już potrafię. :) Przy okazji chciałabym Wam życzyć miłego dnia i dużo uśmiechu :)

Ps. gdyby ktoś chciał wpaść na Instagrama to zapraszam :) Instagram.com/blaszka.kurcze

#chwalesie #katowice #pieczzwykopem #gotujzwykopem #slask #gliwice
Pobierz zapieponczek - Dzień dobry Kochani! Po krótkiej przerwie wracam, żeby się po prostu p...
źródło: comment_KXsrP8DsUUEbn84SXicdDZWJ1xZeOF0L.jpg
  • 21
@breadybread blaty tutaj akurat są klasyczne, jasny biszkopt, krem to biała czekolada i drugie przełożenie to krem z ciemnej czekolady. Zupełne nowy przepis, bo robiłam go na szkoleniu. Ja zawsze dodatkowo przekładam owockami, tutaj była to trochę okrojona wersja. :) Sama wolę bardziej szaleć, tu musiałam skupić się na wyglądzie zewnętrznym ʕʔ
@furcio nienawidzę przesłodzonych tortów. Dlatego najczęściej ich nie tynkuje. Ale to krem na bezie Szwajcarskiej, niestety jest słodki, sama za nim nie przepadam. Każdy kto jadł tort, nawet nie zwrócił za bardzo uwagi na słodkość tynku. Wydaje mi się, że nie trzeba nawet tego tynku jeść, ja go po prostu zostawiam :)