Wpis z mikrobloga

Moim zdaniem nie warto. Cena IP 11pro jest totalnie nieadekwatna jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości. Większości parametrów nie odczujesz porównując np IP XS i 11.
iPhona 7 plus na iPhona 11 pro max


@majkkali: ja się przesiadłem z iP7 na 11Pro, więc w sumie dość analogicznie. różnica głównie w jakości zdjęć, i baterii, bo jeśli chodzi o płynność to 7 nadal działała bez zarzutu.
ale biorąc pod uwagę Twoje potrzeby które wypisałeś, to przesiadka uzasadniona.
@majkkali: przesiadłem się z iP7 na 11 Pro Max i tak samo jak poprzednie Mirasy - czas działania na baterii, aparat, oraz jak dla mnie wielkość ekranu na plus i Face ID - w porównaniu z Touch ID zwiększa komfort bo nie wymaga od nas dodatkowych akcji przy logowaniach do aplikacji (przy płatności dalej trzeba potwierdzić przyciskiem włączania ekranu). Wydaje mi się też że Apple Pay działa szybciej dlatego że często
@m___w: Ile masz procent baterii na koniec dnia? Przy założeniu, że telefon używasz „normalnie”. Spotify, fb, net, sms. Dzięki za odpowiedź z góry.
@majkkali: Przesiadłem się z 7 plus na Xs i jestem niesamowicie zadowolony. Wszystkie braki, które wymieniłeś uzupełnione. Świetne obie kamery, szybkie ładowanie, bateria trzyma jak złoto. Zrobiłbym to jeszcze raz na pewno.
P.S. Cena/zawartość Xs > 11pro