Wpis z mikrobloga

Polecicie słuchawki na siłkę? Mam problem z słuchawkami dokanałowymi, które zawsze mi wypadają, słuchawki douszne to samo... Z drugiej strony dokanałowe chyba będą najwygodniejsze na siłkę. Help! #mikrokoksy ()
  • 19
@Summer92: Huawei AM61 - dokanałowe, bezprzewodowe, w zestawie 3 rozmiary gum. Cenowo ~130PLN, sam mam i sobie chwalę. Z uszu mi nie wypadają a zawsze miałem z tym problem
@Summer92 creative outlier sports. Nie wypadają, bateria długo trzyma, jakość dźwięku dobra. Nie zastanawiaj sie i nie będziesz żałował zakupu
@cacum3: nie wiem, na badaniach słuchu które były potrzebne do pracy nie zauważono aby coś było nie tak. nie słucham niewiadomo ile godzin, dodatkowo muzyki słucham stosunkowo cicho.
@cacum3: Nie powiedziałbym że ubytek jest znaczny (o ile jakiś jest) bo pomimo kilkunastu lat słuchania muzyki na dokanałowych dalej mam słuch dużo lepszy niż moi rówieśnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Akke mógłbyś w paru słowach wypowiedzieć się na temat: 1. Jak grają. 2. Zasięg. 3. Funkcja „podsłuchu” jak to działa w praktyce. 4. Czyszczenie. Zastanawiam się również nad active 65T oraz 75T. Dzięki!