Wpis z mikrobloga

Robię go jako czystego maga. Nie bawię się w żadne hybrydy, bo imo psuje to przyjemność roleplaya.


@laress: powodzenia, to jeden z najbardziej frustrujących buildów jaki istnieje. No ale odbijesz sobie w V rozdziale.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Karatte: już jest powoli pod górkę w Jharkendarze. Przywoływanie co chwilę goblinów jest dość frustrujące, ale da się do tego przyzwyczaić. Najbardziej wnerwia brak mana regen.

To jest taki swoisty challenge, bo jeszcze nigdy gothica nie przeszedłem jako mag.
@laress zawsze mnie wnerwiały gry od PB gdzie grając magiem pierwszą 1/3 gry gra się upośledzonym wojownikiem. Bo magii nie masz ale punktów w sile i machanie mieczem też nie chcesz pakować za dużo. To się bujasz i machasz zardzewiałym kawałkiem stali z siłą taką że mój dziadek mocniej w kalendarz kopnął.

Na Returningu AB na szczecie jest miecz dla maga co się skaluje z intem i kręgiem magii, sam krąg też
@laress na alternate balance jest ok, ustaw sobie 10 alvo 15 pkt nauki na poziom i graj. Nie różni się to zbyt od zwykłej nocy kruka. Różnica głównie na tym, że w 4,5,6 rozdziale gra nadal rzuca wyzwania a nie ze jesteśmy takimi koksami że gramy jak na kodach.

Czysty R2.0 faktycznie przeginał z poziomem trudności.