Wpis z mikrobloga

@Goofas: Najistotniejsze pytanie, to czy będą jeszcze inne alkohole? Jeśli przewidujesz chociażby wino, to zapotrzebowanie na wódkę będzie znacznie mniejsze.
Najistotniejsze pytanie, to czy będą jeszcze inne alkohole?


@vrah_: Poza wódką planujemy mieć barmana. Dodatkowo zapewne w grę wchodziłoby kilka butelek wina, kilka whisky. Ale co do ilości to na razie nic nie zostało konkretnie ustalone.
@Goofas: Zastanów się w takim razie jakie będziesz mieć towarzystwo i co może schodzić z alkoholi. Jak robiłem wesele to też miałem z grubsza 0,5l wódki na osobę i okazało się, że po weselu zostało mi nieruszone ~40% wódki, a zamiast tego poszło kilkadziesiąt butelek wina i o mały włos by go zabrakło. No chyba że to kwestia dosyć wysokiej średniej wieku u mnie ;)
Jaką wódkę polecacie na wesele?


@Goofas: Sam zrób degustacje, serio. Ja przed swoim weselem miałem brać w ciemno Białego Bociana albo Ogińskiego, bo teraz to dwie najmodniejsze wódki i dużo osób poleca (także na Mirko), ale coś mnie tknęło żeby jednak skosztować wcześniej. Skosztowałem i nie dało się tego wypić. Ostatecznie stanęło na Wyborowej, i po weselu dużo osób chwaliło, że muszą do niej wrócić, byli bardzo pozytywnie zaskoczeni smakiem i
@Goofas: W jakim terminie masz wesele? Z mojego doświadczenia wynika to, że pogoda wpływa bardzo mocno na spożycie. Jak termin letni, to niewiele osób będzie chciało pić wódkę, raczej goście pójdą w alkohole z dodatkiem lodu.
W jakim terminie masz wesele?


@zaltar: Wrzesien 2021

Sam zrób degustacje, serio.


@southlander: Problem w tym,że ... nie piję wódki. Nie lubie, bardziej wolę whisky czy piwo.

spróbuj się dogadać, że jak zostanie to możesz zwrócić, wtedy możesz zamówić z buforem

Zamówiliśmy 6 kartonów wódki po 15 butelek, czyli 90.


@southlander: Można wiedzieć, czy kupowałeś w jakiejś hurtowni właśnie, czy po prostu czaiłeś na promocje w marketach? :)

dając
Problem w tym,że ... nie piję wódki. Nie lubie, bardziej wolę whisky czy piwo.


@Goofas: Luz, też w zasadzie nie piję. Do momentu gdy mi przyszło kupować wódkę na wesele, wódkę pijałem max 1 raz w roku dlatego miałem niemal zerowe pojęcie o tym trunku i dlatego początkowo chciałem brać w ciemno to co polecają ludzie. No ale się przemęczyłem i zrobiłem degustację, nie żałuję, bo jakbym podał coś po czym