Wpis z mikrobloga

@stapi12: Nunes ma większe szanse na grę, ale kto zagra na bokach obrony z czwórki Stec, Bartkowski, Nunes, Matynia to wróżenie z fusów. Właśnie nie wiem czy Steca się nie pozbyć, myślę że Pogoń może wyjść w Płocku takim składem:
Stipica - Bartkowski, Zech, Kostas, Nunes - Podstawski, Dąbrowski - Kowalczyk, Spiridonovic, Cibicki - Manias
@AlfieSolomons: No właśnie, mam podobne zdanie. Na prawej stronie może być rotacja, na lewej jak już ktoś wskoczy to raczej nie odda placu, tak bywało do tej pory. Stąd moje pytanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chyba zaryzykuję z Nunesem, dzięki
@stapi12: Jako szczeciński laik powiem, że ich linia obrony jest najbardziej wyrównana i tak jak pisze @AlfieSolomons, można wróżyć. Pewniakiem tylko Triantafyllopoulos.
Ostatnie dwa sparingi w pierwszym składzie grał Łasicki, co z kolei mnie dziwiło.
@idol89: Tzn. dla mnie Nunes jest dużo lepszy od Matyni, ale jak wybierze Kosta to się dopiero przekonamy, 1 kolejka będzie kluczowa, najwyżej zrobię podmiankę. Triantafyllopoulos dla mnie tez pewniakiem, ale wole bocznego (zwłaszcza Nunes zawsze mnie kusi)