Wpis z mikrobloga

@sprite nie bo jest pełno zestawów xtiger, racmmer i innych które wyglądają bardziej basicowo niż ten baner reklamowy. Ale co do jakości wykonania nie mam zastrzeżeń i jakościowo jest ok jak na taką cenę.

Co do krótkich spodenek to polecam rockthill za nie całe 10$ - kropka w kropkę spodenki santic kosztujące 20$. Ja kupiłem na promo 7 par po 4 zl/para
@sprite a i teraz się flexuje w koszulkach z rękawkiem do samego łokcia - ja osobiście nie lubię bo jak w lato jeżdżę z takim rękawkiem to potem wstyd do pracy założyć coś na krótki rękaw bo od łokcia w górę widać brak opalenizny i całe zjadane przedramię. Prawie jak Janusze na polskich plażach ze wzorem opalenizny od żonobijki.

Z base layerow najbardziej podpasowaly mi xtigery
@sprite z tańszych Marek to jeszcze wosawe, inbike i arsuxeo. Ten ostatni chyba najlepsza jakość wykonania ale ich koszulki są z takiego grubszego materiału a nie takie siateczkowate jak reszta.

Chińska półka wyżej to rion, santic i spexcel. Aktualnie leci do mnie koszulka z długim rękawem rockthill i koszulka krótka rion

Ze skarpet jedynym sensownym rozwiązaniem są dhsports - biją na łeb wszystko w Polsce do 40 zł/para a kosztują 1,5-2$ polecam
@Jelon7 backit najczesciej. Teraz jest posucha bo nowy rok ale raz na dwa-trzy miesiące trafiają się okazję. Często tu wrzucam ale zespół dawna czyt. moderacja je usuwa bo mnie ci chedozeni reflinkerzy zgłaszają że to reflink a to nie reflink.

Ściągacz apkke i potem na rolę tylko special offer. Na górze wybierasz 90% 80% i przeglądasz codziennie