Wpis z mikrobloga

Brawa dla Valve za kolejne genialne rozwiązanie:

Ostatnio na wingmanie zostałem zreportowany, jak to często bywa gdy dobrze ci idzie i w kolejnym meczu w trybie turniejowym na mirage dostałem ruski dream team w przeciwnej drużynie (puste konta+plus mało godzin+żetony za 5 lat służby i odznaka lojalności przy jednoczesnym braku jakichkolwiek medali za służbę za ostatnie 5 lat). Oczywiście już po rozgrzewce widać było, że goście odpaleni, dodatkowo zamykający tabelę rozłączył się na jedną rundę, pewnie po to, żeby załadować czity.

Przy stanie 0:8 stwierdziłem, że to nie ma sensu, nie dało się absolutnie nic zrobić, więc reportuję cały zespół i idę grać faceita. Tak zrobiłem, ale o dziwo w zakładce zgłoszenia, nie mam tych gości. Dzisiaj również się nie pojawili. Oznacza to, że te zgłoszenia nie zostały zaliczone, prawdopodobnie dlatego, że wyszedłem przed końcem meczu. Najzabawniejsze jest, że mój team również się rozłączył, a 2 ostatnich się poddała.

Morał jest taki, że jak grasz przeciwko cziterom, to żeby Valve łaskawie przyjęło twoje zgłoszenie, musisz zostać do końca meczu, nawet jak jesteś zmęczony po robocie i chcesz się zrelaksować to trzeba grać i tracić swój czas LOL.

Podobnie jest przy udzieleniu pochwały, jeżeli gracz rozłączy się na chwilę przed jej wysłaniem, to nie zostanie zaliczona, miałem tak już parę razy po wygranym meczu, goście rozłączali się przed pokazaniem rang w tabeli i nie mogłem ich pochwalić za fajną gierkę.

Tutaj jeden z tych zjebów:
https://steamcommunity.com/profiles/76561198053927981

#csgo
  • 6