Wpis z mikrobloga

Mniej lub bardziej znany YouTuber Forest (naprawiał karty graficzne) zaliczył dziś w nocy solidnego meltdown'a i zamknął swój kanał, wypluwając przy tym z siebie solidną porcję żalu:
https://www.youtube.com/post/UgxbfFjumcHUgusZiTR4AaABCQ - link do oświadczenia

Treść oświadczenia:

Forest
10 godzin temu (edytowany)
Drodzy mili zamykam lub zawieszam kanał jestem dziennie poniżany i oskarżany o oszustwa ze się gówno znam i nabijam ludzi w H
Mam dość donosów na skarbówkę mam dość zwracania pieniędzy z dotacji, bo toś wpłacił 50 zł a po paru dniach złożył reklamacje by odzyskać pieniądze
Mam dość tego hejtu dziennie dostaje dziesiątki e-maili, że jestem biedak i niedorajda życiowa i to nie jest jedna wiadomość, tylko dziesiątki miesięcznie
Jestem zmęczony tym poniżaniem i porównywaniem do innych Youtuberów, że oni robią Pro a ja nic więcej nie pokazuje, że nawet sprzętu niema ,,,,ludzie nie ogarniają tego, że na pieniądzach nie śpię a na kamery i pomoce w filmach wydałem przeszło 10tys zł w ciągu półtora roku z YouTube i dotacji nawet w połowie się to nie zwróciło
Pod upadłem strasznie na zdrowiu i myślałem ze mój głos w internecie pomoże mnie zmotywować do walki o życie, ale słyszę non stop, że jestem do dupy , donosy i inne rzeczy wypalają mnie i nie mam ochoty na ciąg dalszy
Pozdrawiam i przepraszam, że komuś jak to powiedział w pierdzieliłem się w interes

Gość miał spoko ton głosu, ale ustalmy fakty- nie należał do najsympatyczniejszych ludzi na świecie.
#forest #komputery #pcmasterrace
  • 7