Wpis z mikrobloga

Macie takie kawałki, które wzbudzają w was smutek, melancholię, przygnębienie i depresję? Instant feelsy niezwiązane ze smutnym tekstem, tylko chodzi o samą melodię, nuty, tonację, bas - wrażenie jakie w was wywołuje.
Jak macie coś takiego, niekoniecznie #muzykaelektroniczna podrzućcie, zawsze dobrze zaktualizować emo playlistę( ͡° ͜ʖ ͡°).
#muzyka #depresja
notoelo - Macie takie kawałki, które wzbudzają w was smutek, melancholię, przygnębien...
  • 98
  • Odpowiedz
@notoelo: Utwór niby znany, ale dla mnie z tym klipem robi się 2 razy cięższy. Na kilka lat został usunięty z YT, po interwencji wielu osób i dodaniu copyright przywrócono go.
Tytanowy - @notoelo: Utwór niby znany, ale dla mnie z tym klipem robi się 2 razy cięż...
  • Odpowiedz
@notoelo: mam masę takich utworów, szczególnie polecam album You'll Never Get To Heaven - Images
cały utrzymany jest w takim klimacie, jadąc samochodem w nocy smakuje najlepiej
@gitarasiema: Arneja to się tutaj nie spodziewałem, szanuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@apocryph: o, i za Högre również szanuję
obuniem - @notoelo: mam masę takich utworów, szczególnie polecam album You'll Never G...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@notoelo: dziwne uczucie zobaczyć połowę swojej plejlisty z kawałków które tu wrzuciliście. Cóż to w takim razie wypalę z grubej lufy. Przesłuchałem tonę muzyki w swoim żywocie, ale nie znalazłem utworu który by lepiej oddawał to jak się często czuje, zwłaszcza siedząc samemu. Nikomu tego nie życzę mireczki.
Sajner - @notoelo: dziwne uczucie zobaczyć połowę swojej plejlisty z kawałków które t...
  • Odpowiedz