Wpis z mikrobloga

Dziś w #wiadomosci #tvpis taki mniej-więcej dialog:
– Nawacki podarł uchwałę - to skandal! – mówi gość
– A jak Pomaska w sejmie podarła projekt uchwały, to nie był skandal? – odpowiada prowadzący

Wiecie co mnie wqrwia? To, że te pisowskie lemingi prawdopodobnie nie rozumieją różnicy pomiędzy podarciem jakiegoś komputerowego wydruku, żeby zademonstrować swój sprzeciw, a podarciem jedynego egzemplarza dokumentu, podpisanego przez 31 sędziów, który powinien być załącznikiem do protokołu ze spotkania prowadzonego przez Nawackiego.

Ręce opadają, bo nie ma nadziei, że ten beton cokolwiek zrozumie.

#gorzkiezale #neuropa #propaganda
FlasH - Dziś w #wiadomosci #tvpis taki mniej-więcej dialog:
– Nawacki podarł uchwałę...

źródło: comment_15812757387GRCOwdUVOcEYcVtF1xwNC.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@FlasH: Pomaska podarła uchwałę, to teraz już Ziobro może publicznie podrzeć choćby Konstytucję, bo przecież jedno i drugie skandal.
Już można wszystko drzeć - Pomaska odblokowała.
  • Odpowiedz
  • 13
@FlasH rozumiem Twój przykład, ale mój nie miał być analogiczny. Chodzi mi jedynie o ten pozamerytoryczny sposób argumentacji, który zastosował prowadzący, nie odnosząc się w ogóle do incydentu w Olsztynie.
  • Odpowiedz
A jak Pomaska w sejmie podarła projekt uchwały, to nie był skandal? – odpowiada prowadzący


@FlasH: Słowo w słowo ten sam tekst dzisiaj powiedział Wójcik w Polsacie. Już dziennkiarze i politycy jadą na tym samym przekazie dnia.
  • Odpowiedz
@kinesin1000: kogo trzyma za mordę? Ja widzę że na każdym froncie grunt im się pali pod nogami, szkoda tylko, że na tyle to maskują swoją propagandą, że 17% czy tam 19% "suwerena" nadal na nich głosuje, a reszta ma to gdzieś
  • Odpowiedz
@Faynem: nooo, tak się im pali grunt że będą rządzić kolejne 4 lata. Przej***e mają. Patrz jak się przejmują i mów o palącym się gruncie przez kolejne 4 lata, a w dzień wyborów znów stado owiec zagłosuje na nich i na PO któremu też grunt się kiedyś palił hah!
  • Odpowiedz
Dla mnie ludzie co popierają pis są chorzy psychicznie po prostu. Naprawdę wszystko co było wcześniej poza aws'em miało jakiś tam rozum i godność człowieka, a tutaj...
  • Odpowiedz