Wpis z mikrobloga

Jaka jest najbardziej #!$%@? rzecz jaka widzieliscie w internecie?
Nie mówie tu o rzeczach pokroju „gola dorota welman” czy cos takiego a raczej o rzeczach nie do konca legalnych.
Ja sam widziałem mnostwo jakichs beheadingow przez arabow, rozstrzeliwania itd ale chyba najwieksze wrazenie na mnie zrobilo jak Bestie z Dnipropietrowiska znecali sie nad bezdomnym i bili go mlotkiem po twarzy, grzebali srubokretem w jego brzuchu, grzebali w oczodole itd
Na 14 letnim Pietrzykowskim zrobilo to ogromne wrazenie i do dzisiaj pamietam te obrazki
  • 60
  • Odpowiedz
@Pietrzykowski:
1. Nagranie z wścieklizny - jest na yt jak się gościu chyba rusek zmieniał i umarł. Jak dostał wodostrętu.
2. Schejuzer.nl ? czy jakoś tak zdjęcia gore np zdjecie uciętego mózgu na desce rozdzielczej malucha.
3. Film z Dachau widok tych patyko ludzi na dlugo zapadł mi w pamięć.
4. Dawniej jak się wchodziło na pietrzykowski.homo.com na dole były odnośniki do innych stron:
- 1man1jar
- 2girls1cup
- jak laske
  • Odpowiedz
@Pietrzykowski: Widziałem typa ze zdarta skóra z twarzy, bez przedramion i z nogami ucietymi w kolanach, który żył i wbijali mu nóż w ciało i dawali patyk do gryzienia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pietrzykowski: #!$%@?, to jak ja kiedyś trafiłam przypadkiem na filmik, gdzie ktoś napier*alał psa łopatą, to było dla mnie za dużo i nie mogłam tego przeboleć przez kilka dni ( ͡° ʖ̯ ͡°) a tutaj piszą o rzeczach, od których już od samego czytania chce mi się zrobić lobotomię żeby tego nie pamiętać. gdybym je wszystkie zobaczyła na żywo chyba bym się zabiła, żeby nie żyć już
  • Odpowiedz
@Pietrzykowski Nie mogło zabraknąć ;) Nie wiem jaki filmik był najgorszy, bo nigdy nie oglądam do końca, mnie nawet kompilacje faili bolą fizycznie, z czego zawsze śmieje się mój niebieski :/. Najgorszy to chyba jednak z widzianych byl ten zamach z Christchurch (?) co gość strzelał w meczecie do niewinnych nieuzbrojonych ludzi, płaczących i błagających o życie w kącie sali. Bardzo żałowałam ze to kliknęłam i widziałam fragmenty.
notoelo - @Pietrzykowski Nie mogło zabraknąć ;) Nie wiem jaki filmik był najgorszy, b...

źródło: comment_15814246940MV4jSuDndDX0lrOoKz4Vw.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Pietrzykowski: Większość "klasyków' takich jak 1 man 1 jar, 2 man 1 horse, 2 girls 1 cup. Widziałam też wiele filmów z egzekucji, strzelanin. Ostatnio obejrzałam filmik gdzie gościa w Indiach pociąg przeciął na pół, a ten jeszcze próbował chodzić na rękach, był świadomy nawet jakaś kobieta dała mu się napić wody.
  • Odpowiedz
@Pietrzykowski: Na mnie największe wrażenie wywarł filmik w którym w zasadzie nie widać tragedii, ale za to słychać. Widok z dashcama przez szybę #!$%@? się cegłówka i słychać krzyki i rozpacz kierowcy któremu zabiło pasażera (iirc żonę). Masakra. O i jeszcze jeden który mi #!$%@?ł humor na cały dzień. Spora petarda, niepilnowany pies. Wybuchła mu w pysku, do widzenia.
  • Odpowiedz
@Pietrzykowski: Przez reklamę Netflix "Odwal się od kotów" znalazłem ten filmik prawdziwy jak bohater kroi tego chińczyka.
Na tej samej stronie był też jak pies odgryzał przyrodzenie na żywca jakiemuś gościowi gdy inni go trzymali. I ten jeden co mnie bardzo zaciekawił bardziej niż obrzydził to jak gość odstrzelił sobie głowę karabinem w bardzo dobrej jakości, zawsze mnie ciekawiło co się dzieje z ciałem po takiej akcji.
Pamiętam dawno temu zdjęcie
  • Odpowiedz