Wpis z mikrobloga

Przysięgam, że to dziś jest ten dzień, w którym jebnę papierami i wyjdę jak tylko córka Szefa (w moim wieku!) będzie darła na mnie mordę.
Zakompleksiona, zdezorganizowana i nic nie potrafiącą zrobić krowa. Jedyne co wnosi do firmy to chaos.
Poczty nie potrafi wysłać od tygodnia, po angielsku to Kali lepiej mówi, do urzędu jechać nie, najlepiej #!$%@?ł wszystko a później sprzątać co się #!$%@? i nazywać to "pracą".


#zalesie #pracbaza
  • 28
@chumojwazdziki: jakoś tak mnie wzięło po delegacji, na której:
- spala do 11 kiedy targi były otwarte od 9 i powinna wstać o 7
- szykowała się do 12
- godzinę szukała parkingu zamiast jechać taxa za 6euro
- o 3 w nocy wyciągała mnie z łóżka bo hurrr drogi ten hotel chodź się wymeldujemy, uuu jak to nie oddadzą pieniędzy? Idź robić aferę!
- biegała po hali jak kot z
@kt13: nikt do mnie pretensji nie ma poza nią. Wręcz na odwrót, jestem chwalona przez szefostwo. ALE wiem, że byłabym bardziej, bo część rzeczy, które robię ona przypisuje sobie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No coz, firma ogólnie nie jest prowadzona z głową. Tak czy siak planowałam zwolnienie w ciągu tego roku, bo widzę co się dzieje finansowo, pikują w dół przez swoje nieprzemyślane decyzje (typu otworzenie kolejnego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jatylkozapytac: weź jej luja na ucho sprzedaj, a nie xD
A tak na serio to sam taką jedną spotkałem niestety osobiście, rozkapryszona gówniara bez kultury, ale córcia prezesa, więc jej wszystko z automatu wolno. Jeszcze żeby chociaż ładna była, a to ulany pasztet 110+ xD
Także takie paniusie to trzeba sikiem poprzecznym zlewać, a nie przejmować się ze jaśnie córcia się nie zgadza.
@buczubuczu: o to to!!! Ulany pasztet, który mi dogryza, bo ja jakoś potrafilam schudnąć a ona #!$%@? obiadki porcje ma na raz, którą ja też zamawiam ale mam łącznie na lunch, obiad i kolację jedną taką porcje XD

Spokojnie, niech mnie tylko szef zapyta dlaczego będę odchodzić - jasno powiem, pokazują screeny typu "ty mi tu nie pyskuj/pisanie do mnie o 20 w sprawie pracy", że gdyby nie ona to bym
@jatylkozapytac w jaki sposób przypisuje sobie twoja pracę? Staraj się każde swoje działania dokumentować np w postaci maili albo kolejnych wersji dokumentów które opracowujesz a jak ona coś przywłaszcza to rób aferę. Papierami nie rzucaj a nagraj ja raz drugi trzeci i pisemnie zgłoś mobbing =]
@jatylkozapytac: Eh, muszę to zrobić. Ten januszex mnie dobija. Obiecują podwyżkę od 5 lat i nic. Przychodzę dzisiaj z wypowiedzeniem umowy. Zobaczymy co szef na to powie. Jestem aktualnie jedyną osobą na dziale która bez niczyjej pomocy da sobie radę, bo reszta to nowe osoby. Miałem je uczyć, ale wali mnie to. Obieram od razu cały mój urlop i wypadam z tego gówna zwanym firmą. Po 16 opiszę wam co i
@Icon_of_sin: nie znasz mojego charakteru. Do jednego ex pracodawcy, jak się rzucał do mnie, po papiery poszłam z byczkiem 2x2m, grzecznie oddał co chciałam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@virusriddle: to jest mała firma, ja jako księgowa wystawiam faktury, szukam produktów, jeżdżę do urzędów, załatiwam, robię praktycznie wszystko poza pracą fizyczną. 50 osób fizycznych, 3 osoby na biurze i 2 szefów. Niczego zgłaszac nie będę, bo jesteśmy
@virusriddle: przełożonym jest ojciec osoby, która stosuje mobbing :C takie minusy pracy w Januszexie.
Jak wyżej:

Ja tylko czekam na dzień, kiedy ona #!$%@? coś takiego wobec mnie, że po prostu odejdę za porozumieniem stron w ten sam dzień a oni będa musieli się na to godzić

Czekam na dzień, w którym znowu wydrze na mnie mordę. Wtedy ja równiez wydrę, że w tej chwili drukuje wypowiedzenie. Wydrukuje, dam, ona je
@virusriddle: chodzi też o to, że ona jest na biurze tak z 2-3 dni w tygodniu. 1 lub 2 z tych dni lata jak kot z pęcherzem. W inne dni jest normalna. Gdyby codziennie się darła, albo codziennie tu była to nie byłoby problemu. Jak na biurze siedzi Szefowa albo Szef to nie ma problemów.