Wpis z mikrobloga

Tak czytam tutejsze doświadczenia wasze w związkach i zaczynam jednak zmieniać zdanie że moje zaściankowe podejście do którego niejako namawiała mnie moja żona, było desperacją. Żona z konserwatywnej rodziny ale bez przesady, długo uczyła mnie cierpliwości że odda się po ślubie. Tak, byłem pierwszy, tak jesteśmy półtora roku po ślubie. Tak, zamieszkaliśmy razem dopiero po nim, mimo że znamy się wiele lat dłużej. Nigdy nie było między nami tak dobrze jak teraz. Może ktoś pomyśli że jak się znudzi i wyskaka to znajdzie innego. Naiwność? Różnie to można nazwać, ale jak jest między dwojgiem więź gdzie seks jest jednym z dodatków udanego związku, a nie celem samym w sobie lub nadżędnym warunkiem, to można być spokojnym i szczęśliwym. Kiedyś sam się miotałem i spotykałem z różnymi dziewczynami, żona nie była moją pierwszą partnerką seksualną i chociaż wciąż mam liberalny stosunek do tego, to jednak nie żałuję że wplotłem w swoje życie parę zasad które pielęgnują raczej bardziej konserwatywni niż ja.
#wygryw #rozowepaski #seks #oswiadczenie #niebieskiepaski #truestory #zwiazki
  • 8
@Hine: Owszem dochodziło, jakoś sobie radziliśmy z tą klauzulą ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zareagowała tak jak zareaguje każda normalna i w miarę inteligentna osoba, nie rozliczajaca kogoś z historii, z tego co było. Chociaż być możche u bardziej konserwatywnych osób może ma to jakieś znaczenie.
@Hine: Jest, o tym właśnie piszę. To przez silny kręgosłup moralny i w zasadzie szacunek do siebie. Imponuje mi że nikomu niczego nie musiała nigdy udowadniać i jest wierna swoim zasadom nawet jeśli ktoś pomyśli że to archaizm. Ale ja też musiałem do tego dojżeć. Poszedłem w zupełnie innym kierunku w szukaniu 2 połówki. W zasadzie to sam zostałem odnaleziony bo na samym początku nie wiązałem z nią przyszłości, ale to
spoko, zaraz dobry seks sie skonczy jak bedzie ciąża, potem już to nie wróci ;)

wydrukuj, powieś w ramce w piwnicy i pokażesz jej to po latach


@wenszu87: No chyba nie, u mnie jest z roku na rok coraz lepiej, a jak dzieci z łóżeczek w naszej sypialni w końcu poszły do swoich pokojów to uhhh xDDDD Różowa sama mówi że odkąd urodziła to nabrała dużo pewności siebie i się dużo
@wenszu87: a skąd Ty wiesz, w jakim on jest związku?
Bo laska nie uprawiała seksu wczesniej?
I to jest wedle Ciebie dowód na to, że traktuje go w opisany przez Ciebie sposób?
Zwariowałeś chyba.

ale jak jest między dwojgiem więź gdzie seks jest jednym z dodatków udanego związku, a nie celem samym w sobie lub nadżędnym warunkiem, to można być spokojnym i szczęśliwym.


@unnamed_soldier: i to jest klucz.
Seks jest