Wpis z mikrobloga

KONSTYTUCJARZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.
Na Podstawie KPK i KK , -Ustawa 115, Paragraf 8, Nowelizacja Prawna 231B- Punkt - 4, 5, 6, 7, 8Podstaw Prawnychoraz na zasadzie PRAWA WOJSKOWEGOczyli regulaminu ustaw KKplus Nowelizacji Ustaw z MON i MSWiA- Czyli - Status - ,, FUNKCJONARIUSZ PUBLICZNY INTERWENCYJNY '', a Jego Ochrona Prawna⚖️czyli Regulamin z dnia 29Sierpnia 1997rok⚖️- Ochrona Danych Osobowych⚖️z uzasadnienia KCPjak dawniej mawiano w Przepisach mimo ,ze MUNDUROWYCH w Cywilu Chroni Ustawa Kodeksu Cywilnego , no , wiec jak to sie mawia MUNDUROWY w Cywiluosoba tego pokroju Odpowiada tylko i jedynie przed Wymiarem PRAWA WOJSKOWEGO⚖️- raporty sklada tylko i jedynie organom takim jak np.
-BSW
-ABW
-CBA
-UOP
-INTERPOL
-PROKURATURA WOJSKOWA
-Sad WOJSKOWY
-CBSP
-CBS
-MSW
-BOR
Osoba tego pokroju podlega tylko MSW wykonuje rozkazy przydzielone z godnie z regulaminami .
Funkcjonariusz Publiczny NIE ma prawa ZANIECHANIA lub ODPUSZCZENIA CZYNOSCI SLUZBOWYCH , ewentualnie ZATUSZOWANIA Sprawy jak i UPUBLICZNIENIA Tajnych Informacji do Przekazu Masowego CYWILNEGO jak i NIE WOLNO ODPUSZCZANIA FUNKCJONARIUSZOM PUBLICZNYM wykonywania ZADANIA , ROZKAZ jest ROZKAZ .

Wielu ludzi mojego pokroju pracuje - w Formacji Mundurowych jak i Cywilnych czyli Gminach Wiejskich lub firmach Komunalnych z przydzielenia losowego wyboru ,
W moim przypadku zawsze pada na slepy los .
Czyli 142procent mojej pracy w Cywilu lub formacjach Mundurowych na polecenie Szefostwa jakiemu prawnie sie Podlega .
#wojsko #wojskopolskie #militaria #abw #wot #cba #msw #cbsp
  • 8
@emulegator: Przygotować rozczyn: drożdże skruszyć do dużego kubka, dodać cukier, mąkę i ciepłe mleko. Dokładnie wymieszać i zostawić do wyrośnięcia.
Ciasto: żółtka utrzeć z cukrem i dodać do przesianej mąki, dodać wyrośnięty rozczyn i tyle ciepłego mleka aby ciasto miało odpowiednią konsystencję. Powoli mieszać składniki łyżką lub dłonią.
Gdy składniki dokładnie się połączą wyrabiać ciasto przez ok. 15 minut aż będzie gładkie, elastyczne i nie będzie kleiło się do dłoni. Na
@emulegator: A jak jestem spadochroniarzem z jednostki specjalnej GJEFORS i mieszkam w Pasikurowicach, to przed kim odpowiadam? Czy jak jadę traktorem po pijaku, to tylko żandarmeria wojskowa może mnie zatrzymać?