Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RedBulik: Po spacjach przed znakami zapytania oraz zastąpienie kropek emotikonami domniemam, że autor jest jedną z tych osób, które twierdzą, że poprawna pisownia powinna być stosowana tylko w "oficjalnych pismach". ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ale macie mentalność niewolników ja #!$%@? xD wymagania z #!$%@? za 2k brutto do ręki, no zajebisty deal
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@RedBulik: #!$%@? praca, bo chcą był tam jakimś brudasem xd robił im grafikę, pragramował, a potem siedział i instalował pani Helence drukarkę i dbał o administrację siecią xd dobrze, że jeszcze dobrej kawy mu nie każą umieć parzyć. Jednak kwota dosyć mała, wydaje mi się, że z takimi umiejętnościami to można o wiele lepsza pracę znaleźć. No chyba, że się nic nie umie, a wordpress będzie obsługiwał z tutoriali. A to
  • Odpowiedz
  • 1
@Qwertylion I tak taka robota przyjemniejsza od #!$%@? na linii, a za te same pieniądze. Zrobienie strony w wordpressie czy wyguglowanie RJ'tki to nie wiedza zakazana dostępna tylko nielicznym na tej ziemi.
  • Odpowiedz
@fuuYeah: >sufit w tym obszarze jest na poziomie 3.5-4k a zanim do niego dojdziesz to minie 10lat.

Jak ktoś tylko przychodzi do pracy i to tyle no to może faktycznie, ale 3k to możesz zarobić na czysto na umowie próbnej, do tego premie, nadgodziny, weekendy, po czasie możesz aplikować na team leadera/brygadzistę, do tego robisz kursy (które często funduje zakład pracy) i też się rozwijasz. Nie wspominając już o tym że
  • Odpowiedz
@Shatter: Nie twierdzę że nie ma zakładów gdzie dostaje się mniej, ale praca w takim to już poniżenie jak dla mnie, poza tym weź pod uwagę że iść na produkcję może teoretycznie każdy i nie musisz mieć absolutnie żadnych kwalifikacji.
  • Odpowiedz
Jak ktoś tylko przychodzi do pracy i to tyle no to może faktycznie, ale 3k to możesz zarobić na czysto na umowie próbnej, do tego premie, nadgodziny, weekendy, po czasie możesz aplikować na team leadera/brygadzistę, do tego robisz kursy (które często funduje zakład pracy) i też się rozwijasz. Nie wspominając już o tym że w ciężkiej sytuacji można wyjechać za granicę. klepać jakąś lekką fuchę i zgarniać kokosy. Na pewno nie wymaga
  • Odpowiedz
  • 1
@Brunner: No tak jak pisze, tutaj byle cep bez umiejętności zarobi na produkcji 3000+ na czysto. Dużo jest u mnie ludzi po szkole średniej, czy nawet uczniów dorabiających po lekcjach.


I będzie cały czas zarabiać 3000 na czysto na tej produkcji. A osoba z it, jeśli ogarnięta życiowo, to za pół roku - rok się rozwinie i zmieni pracę na lepiej płatną.
Jak dla mnie ogłoszenie wygląda zacnie dla osoby po
  • Odpowiedz
@fuuYeah: Tu się zgodzę, ja miałem na myśli jedynie że jeżeli ktoś zastanawia się nad wyborem jedynie w kwestii zarobkowej (załóżmy świeżo upieczony maturzysta) to produkcja jest lepszym wyborem.

@Shatter: No skoro mediana wynosi (jak sam zresztą podałeś xD) 2600 netto no to chyba logiczne że połowa musi zarabiać więcej xD. Sporo pewnie zaniżają Ukraińcy którym płacą minimalną.
  • Odpowiedz
@RedBulik: wiem co to frontend, backend i presta, kiedys o tym czytalen.
WordPress i Joomla mnie nie przeraza bo.to tylko programy a nie komornik. xD
Umiem w Painta, a to najpopularniejszy program.
Drukarki systemy to kazdy umie zrobic
Programy biurowe umiem, znam notatnik wordpada, kalkulator..
Prawko mam
pojecia i wiedze o wifi mam, korzystam w mcdonaldzie, a lanowki z bratem.gralen
Angielski peefect, duzo filmow.z ameryki widzialem.
  • Odpowiedz