Wpis z mikrobloga

Mirasy jaki powód wpisać aby wniosek o przyspieszenie wpisu do KW był uwzględniony? Podobno argumentowanie tym że będę płacił wyższą ratę za kredyt już nie przechodzi. Może by wpisać że potrzebuję aktualnego stanu KW bo planuję sprzedać mieszkanie?? A kupujący nie dostanie kredytu jak KW będzie nieaktualna? Czy jakieś inne pomysły macie?

#nieruchomosci #mieszkaniedeweloperskie #kredythipoteczny #prawo #pytanie #pytaniedoeksperta #mieszkanie #sady #sadowehistorie #mieszkania #ksiegowosc #kredyt #banki
  • 4
@Scaab: sam mnie ten temat ciekawi i czekałem na merytoryczną odpowiedź - niestety lipa tutaj. Powiem Ci, że według mnie i tak tych wniosków nikt nie czyta. Sam prosiłem o szybkie dostarczenie postanowienia Sądu (które pani miała przed sobą na ekranie), jechałem specjalnie 160 km, żeby tam to złożyć. We wniosku też prosiłem o przyspieszenie - bo sprawa komornicza, bo mieszkam daleko itp, nawet prosiłem o telefon kiedy będzie ten wydruk
@Scaab: teraz mając to postanowienie muszę prostować burdel w KW - inny właściciel, inny adres (ustawa dekomunizacyjna), inna powierzchnia, inna ilość pomieszczeń.
Strach się bać jak czasowo to będzie wyglądać.