Wpis z mikrobloga

Zgłoszenie #mirekszukazony

Imię: Grzesiek

Wiek: 33
Miejscowość: Kraków

Kim jestem:
Cześć! Na początku ustalmy że na pewno nie „szukam żony”. To tak jakby pójść do sklepu spożywczego i powiedzieć, że szuka się schabowego z ziemniakami i mizerią ( ͡° ͜ʖ ͡°). "Nie ma skróconych dróg", więc aby danie główne było udane, należy odpowiednio dobrać składniki i poświęcić im dużo uwagi. A więc po kolei… Po studiach wyjechałem, pojeździłem trochę po świecie, potem wróciłem do kraju. Niedawno przeprowadziłem się do Krakowa i chciałbym poznać kogoś z kim mógłbym odkrywać uroki tego miasta, lub po prostu porozmawiać przy kawie czy winie, ugotować coś razem, tudzież zapalić blanta gapiąc się na zachód słońca, lądujące samoloty lub jakiś fajny film. Nie jestem jakimś amantem szukającym rozrywek ani incelem próbującym kogoś nabrać, tylko zwykłym gościem szukającym bratniej duszy.

Wygląd:
Ciemny blondyn, sylwetka wysportowana z subtelną namiastką warstwy ochronnej, 177cm / 80kg. Lubię się elegancko ubrać ale nie mam zbytnio okazji bo pracuję zdalnie z domu, więc całe dnie spędzam w piżamach ¯_(ツ)_/¯

Zainteresowania:
Muzyka, zwłaszcza koncerty, festiwale, wszystko poza mainstreamowym popem. Sport, sam tylko sporadycznie biegam i chodzę na siłownię, ale chętnie spróbowałbym czegoś nowego. Lubię oglądać brutalne sporty w TV typu MMA, rugby, hokej czy futbol amerykański. Jeśli chodzi o kino, najbardziej lubię kryminały, komedie, dramaty psychologiczne i filmy dokumentalne. Ostatnimi czasy zaniedbałem się jeśli chodzi o kulturę wysoką, ale chętnie nadrobiłbym zaległości. Nie powiedziałbym że jakoś specjalnie lubię gotować, ale czasami trzeba żeby móc coś zjeść po swojemu, więc mam kilka swoich koników.

Kogo szukam?
Wrażliwej, wyrozumiałej, życzliwej, szczerej i samodzielnej Mirabelki, która podobnie jak ja czuje głód kulturalnych, intelektualnych i kulinarnych przygód. Takiej, która ma dużo ciekawości w sobie i otwartości na życie, świat i nowe doznania.

Idealny dzień z drugą połówką:
W domku na plaży gdzieś w tropikach, w jakiejś chatce w górach, czy na festiwalu w urokliwym miejscu. Gdzieś gdzie oboje mielibyśmy okazję zapomnieć o całym świecie i mogli się skupić tylko na sobie i na potęgującym wrażenia, pięknym otoczeniu.

Stosunek do ślubów, dzieci i używek:
Ślub, dzieci - może kiedyś
Używki - z umiarem
*********************************************************************************************************************************************************
Osoby zainteresowane zgłoszeniem prosimy o kontakt na priv. W wiadomości proszę podać, jak autor ma się z Wami skontaktować (wykop/alternatywny kontakt, np. e-mail) + opcjonalnie wiadomość do autora zgłoszenia.

#rozowepaski #niebieskiepaski #milosc #zwiazki #ogloszenie #podrywajzwykopem #krakow
  • 8