Wpis z mikrobloga

- typ dotyka piłki ręką w polu karnym, ręce rozstawione szeroko zwiększa objętość ciała wyraźnie
- Wykopky #!$%@? NIE MA KARNEGO LOL JAK ZAFSZE JUWE PENALDO HEHE NIESUSZNY NIE BYUO KARNEGO
#mecz
  • 22
  • Odpowiedz
@Shatter: no i w dodatku brak ruchu do piłki, z pół metra to trudno byłoby zrobić to celowo i to stojąc plecami do piłki. W takiej sytuacji zrozumiałbym karnego gdyby piłka zmierzała do bramki, ale tak to ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Shatter: @FateDestiny: @GrosMichel: @Piceek: mówienie że rozkładanie rąk w polu karnym jest nieumyślne jest tak samo zasadne jak narzekanie na sędziego że podyktował karnego, blokował większy obszar w nieprzepisowy sposób i tyle, to nie liga podwórkowa że krzyczysz nabita i grasz dalej

Zauważcie że piłkarze często chowają ręce za plecy w polu karnym żeby czasem nie zostać nabitym i nie ryzykować, koleś wyskoczył jak Boeing, podjął ryzyko i
  • Odpowiedz
@Czarzy: to pokaż mi sytuacje gdzie ktoś skacze z rękami za plecami. Nie mówię że tu na 100% nie było karnego bo sędzia nie jestem ale wydaje mi się że jest więcej przeciw niż za
  • Odpowiedz
zagarnie reka musi byc umyslne, zeby moglo byc odgwizdane jako przewinienie. Poczytaj przepisy

@FateDestiny: No właśnie -> umyślne.
...ale umyślne też jest to, że jest wskazane jakie ułożenie rąk jest niedozwolone, żebyś nie mógł sobie biegać z rękami wyciągniętymi jak bramkarz przez cały mecz.
  • Odpowiedz
@Shatter: przepisy mówią jakie ułożenie rąk jest niedozwolone i od decyzji sędziego zależy czy jest karny czy nie, sędzia zdecydował (słusznie imo) że zablokował piłkę w sposób niedozwolony i nie wiem o czym tutaj dyskutować. Ręce daleko od ciała, okej ja naprawdę łapię że wyskoczył i spadał ale różnie to się mogło skończyć jakby jednak tych łap nie wyciągał. Ronaldo ryzykował kontuzję przewrotką w tym wieku on zaryzykował karnego, deal is
  • Odpowiedz
@Czarzy: gol strzelony ręką mógłby być porównany do sytuacji, gdzie zablokowałby strzał zmierzający do bramki (wtedy czerwona kartka). Myślę, że nie każdy sędzia zagwizdałby tu jedenastkę, jednak o wielkiej kontrowersji nie ma mowy bo sędzia na pewno się ze swojej decyzji wybroni
  • Odpowiedz
@Czarzy: > @GrosMichel: ale jakby napastnik tak skoczył, odbił piłkę tyłem i skierował ręką do bramki to już bramki nie ma, c'nie? Co z tego że jej nie widział i to było nieumyślne xD...

Po tej wypowiedzi widzę że już nie ma sensu z tobą wchodzić w żadną polemikę skoro nie znasz przepisów.
  • Odpowiedz
@Czarzy: objętość się nie zmienia XDDDD jedyne co może sie zmienic zaleznie od punktu widzenia to powierzchnia. Zreszta do aktualnych przepisow to ma coraz mniejsze zastosowanie
  • Odpowiedz