Wpis z mikrobloga

@balbezaur: pizzarium... Nie jest to żadna fancy restauracja, ale ma wyborną pizzę... Da dam - koreańskie żarcie... Mugi- mają dobry udon... Tokio - wytworna i z najlepszym sushi w mojej opinii... No i podobno ta brazylijska restauracja robi robotę, ale tam się akurat nie stołowałem. Edit: Hospudka też jest spoko
@Bakys: jakoś mi uciekło dziękuję! @emjot86: Bombaj znam widziałem pysznie, ale: w połowie pobytu poczułem takie jakby lekkie zawroty głowy, niemoc. Myślałem że może przez przyprawy, lub duszną i gęstą atmosferę

@Pietrzykowski: Stejki mi się ostatnio przejadły xd

Byłem już w Restauracji Pana Transplantologia Araba/Syryjczyka? Który był u Magdy Gessler :)

Pora na kolejny krok, będę zaraz robił rozeznanie wszakże pociąg jedzie długo wiec dokładnie będę sobie analizował. Zdam
@balbezaur: Szanowny kolego, szczeciński rynek gastronomiczny jest na bardzo średnim poziomie. Jeżeli chodzi o dobre resturacje, a nie przeciętniaki to:

1. Brasilerinho - bardzo mocna pozycja. Wyśmienite i przede wszystkim wysokiej jakości jedzenie, bardzo dobre drinki, bardzo dobre musujące wina: hiszpańska Cava, a w szczególności Brut prosto z Brazylii. Chyba najlepsza obsługa w Szczecinie.

2. Wyszak - kuchnia bardziej tradycyjna, wysoka jakość, smakowo poziom bardzo dobry no i pyszne piwo.

3.
@balbezaur:
Ja dla odmiany nie polecam Wyszaka - nic nadzwyczajnego, kuchnia dosc prosta, po prostu poprawna, niewspolmierna cenowo, piwo smaczne. Tam jedzenie jest raczej pod to piwo i jako dodatek jak wieczorem z kolegami zglodniejecie.
W Hospudce nie bylem sto lat, ale wtedy gdy bylismy to zarcie niedoprawione, bez smaku, slabo bylo.
Kolorado to nieporozumienie jadące jedynie na pseudorenomie wsrod "Starego Szczecina" i lokalizacji - w karcie kazdy stek opisany jest