Wpis z mikrobloga

ktos jakis czas temu pytal o polecany parking na lotnisku w Luton i kojarze, ze wspominano o parkingu przy dworcu kolejowym. jak to wyglada cenowo? rezerwowac nie trzeba rozumiem? platnosc przy wyjezdzie? nie wyjdzie przesadnie drogo za 4-5 dni? ile kosztuje i co ile jezdzi komunikacja na lotnisko? dzienkuwa
#uk
  • 8
@obiektywny_: dzięki. znalazłem te stronkę, ale nie byłem w stanie wydumac kiedy się płaci.

@Zaxx: thx, ale te zniżki to najczęściej pic na wodę. korzystam z holiday extras i te ich wydumane extra zniżki to ściema. i tak wychodzą najtaniej.

@motoinzyniere: korzystałem. niby spoko, ale nie chce mi się pierdzielic z oddawaniem kluczy. z reguły parking długoterminowy wychodzi przy moich krótkich wyjazdach bardzo podobnie cenowo.

dzięki za podpowiedzi, jednak
@obiektywny_: cennika nie mam jako takiego bo te są horrendalnie wysokie tak przy wjeździe z marszu. zawsze korzystam albo z pośrednika - holiday extras, albo oficjalne strony lotnisk i rezerwuje parking za ich pomocą. niedługo wybieram się od niedzieli wieczorem do piątku rano i wychodzi 40
często korzystam z tego parkingu o ile mówimy o parkingu przy stacji kolejowej w centrum Luton. Wychodzi 25 funtów za tydzień, autobusy z dworca co 15 min rano, cena za przejazd ok 2 funtów. Płacisz przez apke albo automaty już na miejscu, zawsze są wolne miejsca