Wpis z mikrobloga

Może wzorem prawactwa jeżdżącego po Polsce autem z banerami antyaborcyjnymi, ustawimy przed Centrum Onkologii w #warszawa baner z lichocką pokazującą co życzy chorym na raka?
Zakładam, że skoro jest taki problem z usunięciem z ulic pojazdów z martwymi płodami, to taki baner też trochę postoi.
Wizualizacja moja, widać napracowanko? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bekazpisu #patologiazewsi #bekazpodludzi #neuropa #tvpis #afera #polityka
advert - Może wzorem prawactwa jeżdżącego po Polsce autem z banerami antyaborcyjnymi,...

źródło: comment_1581665864Rk230sPwkfGbTZLL87xOxA.jpg

Pobierz
  • 26
@advert: Banery na przyczepkach są legalne (o ile parkują legalnie, oczywiście). Wizerunku polityka podczas pełnienia funkcji można używać, o ile rozpowszechnianie wiąże się z pełnioną funkcją (tu się wiąże, informujesz o głosowaniu i zachowaniu podczas głosowania).

Koszt druku (zakładając, że projekt masz za darmo), wynajmu mobila i ekspozycji w ruchu ulicznym przez tydzień to ok 4 tys złotych brutto. (Oczywiście może być taniej bez jeżdżenia, ale musisz znaleźć firmę, która się
@dosiu: @scharlottka: @Andreth: @izkYT: @BoJaProszePaniMamTuPrimasorta: dobra, popytałem wśród znajomych, koszt wydruku banera parę stówek, jakieś ramiaki żeby to powiesić, itp - dużo nie trzeba zebrać, więc się tym zajmę.
macie do polecenia jakiś portal, gdzie na stronie zrzutki nie wyświetla się pełne imię i nazwisko organizatora? oczywiście mogę się zweryfikować przed właścicielem witryny, chodzi mi o to żeby nie wyświetlało się publicznie bo mnie prawactwo pobije (