Wpis z mikrobloga

Przymierzam sie do zakupu skrzyni basowej i wzmaczniacza do samochodu po analizie i popatrzeniu czy wszystko gra mam problem odnośnie podpięcia kabla wzbudzającego do kostki iso bo układ kabli jest dla mnie jakiś dziwny i niespotykany jak na zdjeciach bo nie ma kabla od anteny automatycznej samochodowej a kabel wzbudzajacy właśnie tam sie podpina i wgl kostka od zasilanie nie ma 4 kabli tylko 6 jak coś mam auto seat toledo II z 2000r i pytanie brzmi jak mam popiać kabel wzbudzający i dlaczego mam aż 6kabli #caraudio #radio #samochody #motoryzacja #seat
Drager - Przymierzam sie do zakupu skrzyni basowej i wzmaczniacza do samochodu po ana...

źródło: comment_1581774435KY5igzkipxqBaDjTvgO8x1.jpg

Pobierz
  • 8
@KiiK6: wystarczy tylko by było napięcie?bo jesli tak to moge podpiąć pod pin 1 bo radio które teraz mam potrzebuje tylko 4,7,8 a 5 od anteny automatycznej której nie posiadam.Dobrze myślę?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Drager: znajdź na włączonym radiu kabel z napięciem, potem wyłącz radio i sprawdź czy jest nadal napięcie, jeśli po wyłączeniu będzie napięcie to musisz szukać innego kabla
via Android
  • 0
Dobra dzieki za pomoc okazało sie ze a6 ma napiecie po przekreceniu stacijki po wyłączeniu nie ma pradu czyli to może pójść pod kabel wzbudzenia?