Wpis z mikrobloga

@morq: jak można rybe z rzeki wyciągnąć na taki haczyć i przypon 0,09 .... niezłe wariaty. Nawet bym takiego nie zawiązał XD
  • Odpowiedz
  • 0
@kocot: Wtedy zero brań ( ͡° ʖ̯ ͡°) sporo już znanych zawodników łowiło na tej wodzie i inaczej nie chcą brać
  • Odpowiedz
@morq: Rozumiem że przy takiej żyłce hamulec masz mocno odkręcony i hol trwa z 15 minut? :) ciekawe, ja wątpię żebym wyciągnął rybe na takiej pajęczynie. a kij jaki masz do ilu gramów?
  • Odpowiedz
  • 0
@kocot: Daiwa Ninja Feeder 3,9m do 120gram.
Około 10 minut hol, robisz zestaw z feeder gumą, jak ryba odjeżdża to popuszczasz jej biegiem wstecznym kołowrotka
  • Odpowiedz
@morq: Ciekawe, myślałem kiedyś o tej gumie ale stwierdziłem że to świrowanie :) możesz jakąś polecić do tak cienkiej żyłki przyponowej?
  • Odpowiedz
  • 0
@kocot: Mam browninga ale jest taka sobie, kupiłem też craluso ale była tragiczna, najlepsza jest ponoć flagmana ale jeszcze nie łowiłem na nią, czekam aż przyślą
  • Odpowiedz
@morq: jakiej żyłki głównej używasz? Szukam czegoś naprawdę mocnego w ciemnym kolorze średnica max 0.24. Przetestowalem wszystko z Trabucco, łącznie z serią karpiowa i dupa. Lowie na polskim Balsax Nano który nie jest przegrubiony i przy tej samej średnicy jest dużo bardziej wytrzymały niż wszystkie Trabucco.
  • Odpowiedz
@Nikczemnik: nie ma co szukać idealnej linki, bo takiej nie ma. Większość łowi na trabucco. Dobra i tania daiwa hyper sensor. Ms range zbiera fajne opinie. Ja na ten sezon postawiłem na trabucco i tak. Przegrubiona wszystkie o 0,01-0,02mm
  • Odpowiedz