Wpis z mikrobloga

@Breados: potwierdzam, jadłem w ciągu miesiąca w 2 różnych, (Żory i Rybnik), serwują gówno. Obsługa ślamazarna, jedzenie dno dna.

Dla kontrastu w maku jadłem bardzo ładnego bigmaca, złożonego pięknie, nie wyglądał idealnie jak na wizualizacji, ale naprawdę jak na standardy fastfooda, był świetny, w smaku też trzymał poziom. Frytki dobre.

Napój bez gazu, nie smaczny, ale to norma. Lata już nie piłem dobrej coli w maku.

KFC? Żal i dno dna.
@ravau: @straznik_internetuf: no ale kurdebele, pamiętam jak za dzieciaka KFC zawsze górowało nad Makiem w kwestii "prestiżu" i jakości podania jak i samych składników, Zingerami objadałem się jak #!$%@?. Teraz właśnie tak j/w, przeważnie więcej panierki niż mięsa i do tego często czuć, że odgrzewane parokrotnie już na średnio świeżym oleju.

@pitrek136: Ale w przypadku takiej franczyzy chyba jakieś kontrole muszą się odbywać, chyba że to zupełnie jak z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Breados: zdarza mi się jeść fast foody i powiem Ci, kfc skasztanilo się już kilka lat temu. Jakość gówniana, ceny wysokie. Jak mam ochotę na takie żarcie, to już wole zamówić kurczaki w jakieś polskiej podróbce. Raz, że często taniej, a dwa jakość miliard razy lepsza.
@Breados: Ja tam nadal jestem bardziej KFC > McD, bo po wszystkim, co smażone w Macu (oprócz nuggetsów może) mam zawsze zgagę plus w Burger Kingu to samo xD Będę się trzymać tego, że zawodzi czynnik ludzki, sama korzystałam ostatnio z trzech różnych restauracji i tylko w jednej faktycznie nie potrafili przyrządzić jak trzeba nawet głupich frytek.