Wpis z mikrobloga

@lubielizacosy: taki odruch, po prostu badają swoją higienę, po zapachu wyczajają czy mają nadal okres itp. tak naprawdę to świadczy o tym, że taka osoba jest świadoma, np mój stary #!$%@? makrele a później śmierdzącymi łapami wszystko dotyka, klamki, włączniki itp i wszystko #!$%@? dookoła xd jakby powąchał paluchy to może by się opamiętał
Każdy kogo znacie musiał kiedyś trzepać kapucyna.


@CartmanXD: A to chyba akurat nie jest prawda. Gdzieś czytałem że masturbuje się ponad połowa kobiet i ponad 80 mężczyzn. No ale nie wszyscy. Ma to akurat o tyle sens że niektórzy ludzie nie wykazują w ogóle pociągu seksualnego, więc choćby oni są z tego typu praktyk wyłączeni. Co do wąchania paluchów to jest to raczej niezależne od płci i po prostu część ludzi
@CartmanXD: mam znajomego, który przechodził okres dojrzewania zupełnie inaczej niż reszta facetów których znałam - absolutnie żadnego napadu hormonów, pajacowania, fascynowania się seksem. To, że nie leciał na cycki, wynikało też z tego, że - jak odkrył jakiś czas później - był/jest homo, ale nawet pomijając to, i tak zachowywał się jak totalnie aseksualny człowiek i sam nawet mówił, że chyba właśnie takim jest - bardzo podziwiał zewnętrzne piękno w takim