Wpis z mikrobloga

Dla mnie ten gość jest uosobieniem tego czym gardzę czyli sztuczności i pozerstwa

1. Ileś lat temu nagle wydziarał się, pofarbował włosy bo taki wizerunek wymyśliła mu jego ówczesna dziewczyna Roksana. Jego wizerunek nie ewoluował, tylko po prostu uznał że wtedy się lepiej sprzeda i praktycznie z dnia na dzień się zmienił.

2. Nagrywa wywiad duży w maluchu, ale nie autoryzuje go bo uznaje że kiepsko wypadł. Takich numerów chyba nawet inst-girl nie odstawiają
https://www.youtube.com/watch?v=W7L2syU_i94

3. Tworzy wizerunek aspołecznego introwertyka z depresją bo to staje się modne i bardziej się wyróżnia na scenie autotunowej muzyki niż tatuże i kolorowe włosy. Żyjemy w #!$%@? czasach gdy nawet depresja jest elementem marketingu.

I na ironię nagrywa muzykę w nurcie hiphowym, nurcie którego fundamentami była prawda i autentyczność a nie "15. tekst o tym że się zakochałem w mariolce".

#muzyka #polska #hiphop
M.....k - Dla mnie ten gość jest uosobieniem tego czym gardzę czyli sztuczności i poz...

źródło: comment_1581943761M8V42JYkRC7UHgRxpKTsxA.jpg

Pobierz
  • 132
via Wykop Mobilny (Android)
  • 836
Nagrywa wywiad duży w maluchu, ale nie autoryzuje go bo uznaje że kiepsko wypadł. Takich numerów chyba nawet inst-girl nie odstawiają


@Mr_kolek: takie numery są normalną praktyką na tym polega autoryzacja. Nie zdajesz sobie nawet sprawy z tego ile wywiadów przez to nie ujrzało światła dziennego. Różnica jest taka że profesjonalni reporterzy a nie dzieci z YouTube po prostu o tym nie mówią bo rozumieją etykę tej branży.
1. Ileś lat temu nagle wydziarał się, pofarbował włosy bo taki wizerunek wymyśliła mu jego ówczesna dziewczyna Roksana. Jego wizerunek nie ewoluował, tylko po prostu uznał że wtedy się lepiej sprzeda i praktycznie z dnia na dzień się zmienił.


@Mr_kolek: co? Przecież on nie "nagle się wydziarał". :v

@pepies: oczywiście, że są normalną praktyką w TV, ale nie na pół-amatorskim kanale na yt


@Mr_kolek: sporo wywiadów nie dostaje autoryzacji,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
oczywiście, że są normalną praktyką w TV, ale nie na pół-amatorskim kanale na yt


@Mr_kolek: dlaczego tak twierdzisz? Jeżeli przeprowadzasz wywiad to z punktu widzenia samego zjawiska ma być formą od początku do końca nawet jeśli robisz go do gazetki szkolnej. Nie ma znaczenia jakie będzie finalne miejsce publikacji. Zasady to zasady.
Gdyby Pan maluch posiadał jakiekolwiek większe przygotowanie do zawodu do którego pretenduje rozumiałby podstawy istnienia autoryzacji. Ale Pan maluch
@pepies: pan maluch uszanował prośbę o nieautoryzacje i nie puścił odcinka. Dlaczego uznajesz autoryzacje za coś koniecznego? Może on (tak jak i ja) definiuje dziennikarstwo jako coś innego - szczerą i naturalną rozmowę w której można również wypaść negatywnie. Jeśli dla ciebie jest coś naturalnego i nie przeszkadza ci brak jakiejkolwiek autentyczności, tylko kreowanie i szukanie swojego najatrakcyjniejszego wizerunku to spoko - mamy inne zdanie.