Wpis z mikrobloga

@dulux23: gram od FIFY17. Co roku robię setki SBC i u siebie na koncie co prawda nie trafiłem żadnej ikony, ale za czasów fify19 przyszedł do mnie kumpel, który nie kupił 19stki tylko robił SBC na swoim koncie, odpalił u mnie fifę na mojej konsoli i trzaskał zaawansowane SBC. Wynik = Prime Hagi z mega-paczki( ͡° ͜ʖ ͡°) Oczywiście to czysty przypadek, że trafił coś lepszego na
@dulux23: gram od listopada czy tam grudnia 2018 i jakoś po toty w 19tce z paczki elektrum premium za ligowe sbc trafiłem campbella prima, jakoś koło totsów optimusa roberto carlosa w nagrodach i na sam koniec fify gdy robiłem futties hazarda baby stoiczkowa xD
@dulux23: tak, pamiętam jakby to było wczoraj, bo to było wczoraj ( ͡° ͜ʖ ͡°) a to nie był pierwszy raz, bo w 19 też się zdarzyło, ale wtedy już dawno nie grałem FC, tylko DR pykałem czasem, więc było to chyba na zachętę do gry od EA
@ellenfelek: #!$%@?, ja pół tamtego roku #!$%@?łem na SBC ligowe xD paczki były dobre, były SBC o ikony, to się opłacało, profitu na tym 40 mln zrobiłem.

W fifę 20 zagrałem chyba 10 meczy, a widząc ligowe SBC i jakie #!$%@? paczki dają - nawet webappki nie odpalam xD dobrze, że swojej kopii nie kupiłem, tylko "pożyczyłem" wersję cyfrową od kolegi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dulux23: Odpowiadając na pytanie zadane w oryginalnym wątku - w samej 19tce trafiłem łącznie 7 ikon, ale tak jak pisałem wyżej, SBC robiłem nałogowo, codziennie. Poza ikonami to jeszcze TOTS Mbappe wpadł, to za 4 mln go opchnąłem. Z Mega Paczki ten Mbappe był ( ͡° ͜ʖ ͡°)

EDIT: No i w sumie tylko w 19tkę grałem, w 18tkę zacząłem w czerwcu, gdy nic się nie dało,