Wpis z mikrobloga

Dziewczyny, mam bardzo głupie pytanie, ale może któraś z was zna odpowiedź XD
Co się stanie, jeśli użyję skarpetek złuszczających do stóp, ale na dłoniach? xD
Mam coraz gorszą skórę, peelingi nie pomagają, te rękawiczki przeznaczone dla dłoni też nie. Wiem, że te skarpetki na stopy są dość silne, więc musiałabym mieć je krócej itp.
czy ktoś to testował na własnej skórze (he he) i wie, że to niebezpieczne? :D
#rozowepaski #kosmetyki #pytanie
  • 6
@Limonene: Zrób sobie domowy peeling. Kawa i jakiś olejek albo cukier + miód + olejek/oliwa. Możesz olejek i miód trochę podgrzać i zostawić na chwilę na dłoniach. Może też być podgrzana oliwa + żółtko jajka, folia i rękawiczki na 20 minut.
Albo na noc wysmaruj dłonie dużą maścią z witaminą A i bawełniane rękawiczki (w Rossmann dostaniesz).
Im więcej będziesz peelingiem złuszczać tym skóra bardziej będzie się bronić, a więc nadmiernie
@Limonene obczaj sobie czy u jakiejś kosmetyczki czy tam kosmetologa nie zrobią Ci tak zwanego zabiegu 'rękawiczki parafinowe' moczysz sobie ręce w parafinie po kilka razy, potem wyjmujesz, robi się z tego taka skorupa i tak sobie z tym siedzisz, potem to zdejmują, robią jeszcze jakieś nawilżanie i dłonie są cudne. Koszt jest raczej mały.