Wpis z mikrobloga

Kilka dni temu zrobiliśmy kumplowi psikusa.
Wystawiliśmy na OLX telefon za darmo podając jego numer jako kontaktowy.
Wydzwaniali do niego cały dzień - dostawał już #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak udało mu się zablokować ogłoszenie (dzwoniąc na infolinie) dodaliśmy również telewizor, lodówkę, akwarium i przyrządy kuchenne.
To co się zaczęło dziać przerosło ludzkie pojęcie. Telefon nie przystawał dzwonić, ludzie #!$%@? do niego nawet o 3 w nocy.
W niecała godzinę miał prawie 200 nieodczytanych wiadomości. Ilości połączeń nie da się zliczyć.
Miał chyba najbardziej oblegany numer w kraju xD
Ogłoszenia nie były aktywne nawet dzień a takie apogeum się stało. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#olx #heheszki #humorobrazkowy #czarnyhumor
Lechu94 - Kilka dni temu zrobiliśmy kumplowi psikusa. 
Wystawiliśmy na OLX telefon z...

źródło: comment_15820455903mgwniSQ9f37STwoXAqo21.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
odpowiedz


@Lechu94: mnie to bawi xD chyba też tak zrobię bo jeden gość na allegro nie oddał mi pełnej kwoty za zwrot towaru bo był uszkodzony, do allegro to zgłosiłem, że zgodził się na zwrot ale towar jest już od miesiąca u niego a połowy kasy nie oddał, gość się nie odzywa , nie mogę się do niego dodzwonić , allegro zablokowało mu konto i nic więcej się nie dzieje
  • Odpowiedz
@Lechu94: 4 miesiące temu się przeprowadziłem i sprzedawałem odkurzacz za 150 zł, aktualny do kolejnego dnia, sprawny. chętnego znalazłem w pare minut, dzwonili dopóki nie usunąłem...
  • Odpowiedz
Zajebisty żart xdddd a reszta wykopków to sztywniaki co im pluli do kanapek w podstawówce


@Twoj_Stary_Penetrowal_szpary: Poziom pranków na YT. Zrzuciliśmy kumplowi telefon z 5 piętra, udaliśmy że ktoś nasrał w przedpokoju i wrzuciliśmy numer jego siorki na rokse! O kurła ale śmieszne xD STREFA B E K I xD

Normalni ludzie rozumieją że dobry kawał ma śmieszyć obie strony. Sam dobrze powiedziałeś, to jest poziom plucia do kanapek albo zamykania
  • Odpowiedz