Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki mam ostatnio problem z nieregularną pracą serca, bóle w klatce piersiowej po lewej i w górnej części jakby w gardle, czasem brak mi powietrza... byłem dzisiaj u rodzinnego, EKG wyszło dobrze, ale lekarka usłyszała coś w tętnicy (chyba na lewo i w górę od serca)... jutro rano na badania krwi i umówić się do kardiologa. Jestem trochę przerażony. Nigdy nie chorowałem, a tu coś takiego. 30l, brak nałogów i już do śmietnika?
#medycyna #zdrowie #choroby

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 8
i już do śmietnika?


@AnonimoweMirkoWyznania: założę się o 3,50 PLN, że to z nerwów. Oczywiście zrób badania na wszelki wypadek, holtery obydwa, echo, doplera, ale też się nie zapędzaj, jak nie wyjdzie nic oczywistego, to to z nerwów. Poproś wtedy lekarza o propranolol
termin na echokardiografię 1 miesiąc - doradzicie jaki wybrać zestaw prywatnie...?


@AnonimoweMirkoWyznania: Nieregularna praca serca, to jest po prostu arytmia. Masz dodatkowe skurcze, które przydałoby się prześledzić przez losowe 24 godziny zwykłej codziennej aktywności. Badaniem do tego przeznaczonym jest Holter EKG. Niewielka niemiarowość nie powinna być wyczuwalna przez człowieka, albo być wyczuwalna w sposób subtelny. Mój Holter wykazał 60 dodatkowych skurczy serca w ciągu 24 godzin i to jest w miarę