Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
boję się iść na drugą wizytę do dentysty bo już mnie kojarzy i będzie chciała nawiązać kontakt międzyludzki a ja się wstydzę rozmowy i znowu wyjdę na gbura albo domyśli się że jestem #!$%@?ą
  • 13
  • Odpowiedz
@teraflu_zatoki: #!$%@? babe placisz mozesz sie zachowywac jak ci sie podoba. Mozesz przyjsc i podskakiwac na jednej nodze #!$%@? jej do tego. Co cie obchodzi co jakis npc o tobie mysli problemy z czapy 5 lat masz czy co. Dentysta wezmie kase i zapomni albo przy kolacji powie staremu a wiesz ten #!$%@? co mu zeba wyrywalam to na jednej nodze skakal.
  • Odpowiedz
@teraflu_zatoki: Nie jestem zdrowy ale uzywam czegos takiego jak zmiana perspektywy bo mam zaburzenia osobowosci i generalnie mam #!$%@? jak ludzie reaguja bo mi sie zmienia faza sama z siebie i nic z tym sie nie da zrobic i po szeregu takich rzeczy zamiast sie chowac i uciekac mam #!$%@? najwyzej ktos mnie zabije ( nawet mu podziekuje )
  • Odpowiedz
@teraflu_zatoki: Podejrzewam ze masz patologiczny stan transu w ktorym jakis #!$%@? zapetlil ci uniwersalny symbol leku na wszystkich ludzi jednoczesnie trzeba by bylo to odczarowac chemia za bardzo sie nieda bo to zwykle jest wpisane w standardowa percepcje ze pol trzeba zwykle wywalic ( zmienic twoj standardowy trans (patologiczny ) na bardziej zjadliwy w ktorym symbol leku nie dziala albo nie jest tak silny )
  • Odpowiedz
@teraflu_zatoki: Sory ze #!$%@? systemem ( tak ) ale inaczej sie tego wytlumaczyc nie da. Lek jest na poziomie myslowym czy masz tez rekacje w ukladzie emocjonalnym ktore maja odzwierciedlenie na ciele ( widzisz kogos twoje cialo przyjmuje okreslona postawe, twoj mozg zmienia sposob myslenia etc - syndrom bitego psa )
  • Odpowiedz