Wpis z mikrobloga

@stapi12: Z łatwym? wg. tego co tam wyczytałem należy obracać cały czas swoim depozytem 4 po kusie minimalnym 1.8 żeby dostać 300 złotych bonusu czyli ciagle ryzykować zakłady za swoje pieniądze nie obracać raz swoim depozytem a potem samym bonusem. Biorąc pod uwagę że kurs ma być 1.8 a minimalne zdarzenie 1.25 musisz trafić takich zdarzeń z 10-12 pod rząd żeby go obrócić. Ale może się mylę.
@Triptiz: Mylisz się. Wpłacasz depozyt (np. 300 zł) i dostajesz bonus (300 zł), musisz obrócić 4x kwotą bonusu czyli zagrać za 1200 zł. Trudno mi sobie wyobrazić łatwiejsze warunki.
@Triptiz: Dodatkowym plusem jest to, ze do obrotu wliczają się też środki z depozytu i najpierw grasz za te właśnie pieniądze ( tak przynajmniej jest napisane w regulaminie)
@stapi12: No w regulaminie jak byk pisze że obracasz cały czas swoim depozytem 4x póki nie uwolnisz bonusu. Nie różni się to niczym od obrotów fortunowych bonusów tzw. robienie obrotu żeby uwolnić jakąś sumę. Dla mnie to bez sensu gdyż granie na bonusy polega na ryzykowaniu za bonus jakiegoś konkretnego zakładu a potem obrót na łatwiejszych swoim depozytem tym samym minimalizując ryzyko wtopy .Tutaj mam ryzykować cały depozyt żeby go podwoić
@stapi12: Nie mam problemów ze zrozumieniem skoro bonus wymyślili byli pracownicy fortuny to wiem czego można się po nim spodziewać.
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)