Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ale mnie #!$%@? #rozowypasek i jej rodzina. Teść to zamknięty w sobie typ, który jak się otworzy to dogryza "żartami". Teściowa jest miła ale lubi sobie porządzić, porozkazywać nawet mi, teścia to już od wielu lat męczy. Jednocześnie będąc "elegancką panią domu", "zosią samosią", lubi wykorzystywać różową jako serwis sprzątający i kucharkę- jedyną sprzątaczką w domu jest ona, bo młodszej siostry wiecznie nie ma, starszy jest wiecznie w robocie, a teściowa zmęczona po pracy w biurze. Gdyby to jeszcze na sprzątaczce się skończyło to pół biedy. Każdy ma obowiązki w domu, no okej. Ale to już wykracza poza wszelkie granice, różowa musi jeździć po siostrę do szkoły bo idiotka "boi się" jeździć zbiorkomem, chodzi za starych na wywiadówki bo im się nigdy nic nie chce, nawet na wakacje od pewnego czasu wysyłają je obie (różowa 22, "małolata" 17), choć w tamtym roku powiedziałem im że młoda powinna jeździć już z przyjaciółmi albo chociaż raz z nimi, a dorosłej kobiecie dajcie spokój. A ona mam wrażenie (różowa) wcale nie czuje się jak dorosła kobieta. Wydaje mi się, że ona cały czas czuje się nastolatką i wykonuje ich polecenia, oczywiście gdy jej to wypomniałem to nie ależ skąd. #!$%@? mnie to na maxa. Dobrze, że chociaż starsze rodzeństwo już się od niej odwaliło- pasożyty i złodzieje (dosłownie) bo gdybym ich zobaczył jeszcze raz to dałbym im w mordę. Jak jej przemówić do rozumu, żeby nie robiła wszystkiego jak jej zagrają? #rodzina #tesciowie #logikarozowychpaskow #zwiazki #zalesie #gorzkiezale ##!$%@?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 9
OP: @ninio: z różową jestem od gimnazjum, mija 7 lat w tym roku, znam dość dobrze ich rodzinę i to co mnie wkurza to to że widzę że dziewczyna nie jest wcale taka szczęśliwa na jaką się kreuje. i nie raz już bywało tak że jej rodzinka popsuła nam plany np wakacyjne.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
@AnonimoweMirkoWyznania: Hmmm...

Dam Ci dosyć ogólne rady, bo tylko Ty i twoja dziewczyna wiecie jak między wami i jej rodziną jest.

Z twojego tekstu wynika, że u niej jest co najmniej czworo rodzeństwa. Więc dla nich może być to dosyć normalne, że zajmują się sobą wzajemnie. Ty możesz odbierać to inaczej i ich do końca nie rozumieć w tej kwestii.

Po pierwsze, ona jest emocjonalnie przywiązana do ciebie i do swojej