Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki.

tl;dr


Chcemy się z wami przywitać, a niegrzecznie jest przychodzić bez niczego, więc na start organizujemy #rozdajo z osób plusujących ten post do jutra do godziny 18:00 za pomocą mirkorandom zgrzewki Redbulla smakującego idealnie do chipsów i batonów.( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jesteśmy drużyną chcącą wystartować w rywalizacji #canyoumakeit organizowanej przez redbulla. Wydarzenie polega na tym, że poszczególne drużyny zostaną porozrzucane po różnych zakątkach Europy, a następnie mają za zadanie przedostać się autostopem do Berlina. Aby wziąć udział w challengu każda z drużyn miała za zadanie nagrać minutowy film pokazujący dlaczego to właśnie ona nadaje się do tego zadania.

Na samym początku podróży zabierane są telefony, karty bankowe, a także portfele. Jedynym środkiem płatności jest zgrzewka RedBulli. Podczas podróży drużyny będą miały za zadanie zbierać punkty poprzez wykonywanie zadań, zdobywanie popularności w social media (będzie zapewniony specjalny telefon, którym będziemy mogli dzielić się naszymi wrażeniami), a także poprzez zdobywanie checkpointów.

Spośród 26 drużyn w Polski wybrane będą 16 z największą ilością głosów, a następnie jury wybierze 4 najlepsze, które zostaną wysłane w głąb Europy. No i w tym miejscu zapraszamy was do oglądania filmików (przede wszystkim naszego - nasz film) i oddawania swoich głosów. Głosować można raz dziennie. Już nie raz pokazaliście swoją siłę więc wierzymy, że i teraz dacie radę.

Jeśli uda nam się wygrać to będziemy relacjonować nasz wyjazd na mirko dlatego zakładamy #mirkicanmakeit.
#redbull #podroze #wykopefekt #autostop
Pobierz FlyingBullsteam - Cześć Mirki i Mirabelki. 

tl;dr
SPOILER

Chcemy się z wami pr...
źródło: comment_1582127537OuVMB8o9eT9rnXzPb4pMbg.jpg
  • 45
@Flying_Bulls_team: Coooo? To TL:DR to żart chyba. Nazywacie się Mirkiem i Mirabelką tylko dlatego, że właśnie zalozyliście tu konto i robicie śmieszne rozdajo, żeby zyskać przychylność Mirków, dodatkowo łącząc to z wpisem żebrzącym o głosy? XD No nieźle.
Mirkiem się nie bywa #!$%@?, Mirkiem się jest. Po prostu.
Niezłe żebranie o głosy, co pozazdrościliście panu Witkowi fenomenu? Nigdy nie zrozumiecie ile ten człowiek sobą wyraża w tym smutnym jak #!$%@? świecie
K.....k - @FlyingBullsteam: Coooo? To TL:DR to żart chyba. Nazywacie się Mirkiem i Mi...
@L3gion: Nie żaden serious business, co nie zmienia faktu, że wykop tworzy jakaś społeczność, a #!$%@? się do jakiejkolwiek społeczności czy to wykopu czy to nie wiem fanów marki Honda na FB tylko po to, żeby zebrać o głosy uważam za mega słabe
@FreeRiderr: Nie wiem jak moglibyśmy udowodnić nie zdradzając nicków. Jedynie mogę powiedzieć, że nawiązaliśmy do "wyboru pizz" między smakami 4 serami, a kurczakiem. Na filmie trochę słabo widać, że ta druga pizza to właśnie o smaku kurczaka.


Napiszcie coś po wykopowemu ¯_(ツ)_/¯