Wpis z mikrobloga

każdy w wieku 21 lat powinien być #!$%@? z domu rodzinnego, no chyba że jest niepełnosprawny


@DreamTheoryMalayaEnterprises: I niech idzie siedzieć w jakimś obskurnym akademiku czy z inną wywaloną patologią, najlepiej wynajmując z innymi pokój xD Tak fajnie niezbyt ekonomicznie jeśli wcześniej mieszkałeś w tym samym mieście xD
Potem spotykasz czasem takich, co to lecą na drugą zmianę, żeby zarobić na wynajem, a jeszcze jak ktoś myślał #!$%@?, to i na
@DreamTheoryMalayaEnterprises: Wiadomo najlepiej spakować walize dzień przed 18stką i minutę po północy w urodziny już trzaskać drzwiami żeby potem żyć jak gówno i robak jedynie tyrając aby starczyło na rachunki i zupkę chińską od święta. Niektórzy jednak w takim wieku myślą i korzystając z tego, że nie mają #!$%@? rodziców zaczynają odkładać hajs. Zawsze mam beczkę jak czytam takie wysrywy widać że wam ojciec Janusz spakował mandżur i kazał #!$%@?ć w
@DreamTheoryMalayaEnterprises: no chyba w Twoim świecie xd mi tam się dobrze żyje z rodzicami. Dają mi hajsy i żyje sobie szczęśliwie. Ba z jeszcze większą przyjemnością patrzę na ból dupy tych którzy nie mieli takich warunków jak ja i zostali wyj#bani z domu rodzinnego w wieku 21 lat i muszą się utrzymywać w g#wno robocie w zabce. Oni nazywają to dorosłościa. Dla mnie to tylko niesprawiedliwość życiowa. Cóż bywa współczuję wam