Wpis z mikrobloga

  • 890
@Coco_Dzambo to są legendarne paczki na Górczewskiej :) swoją drogą co wam przesZksdza co ludzie robią ze swoim życiem? Ktoś lubi, chce to tam stoi :) nikt wam nie karze. Hipokryci co za darmo w pracy pod stołem 3 paczki po cichaczu wcinają żeby inni nie widzieli
  • Odpowiedz
Wyobrażacie sobie jakiegoś poważnego człowieka z cywilizowanego kraju jedzącego #!$%@? polackiego pączka? xD
o #!$%@? wyobraźcie sobie jak taki James Bond #!$%@? je pączka xD bierze wielką kupę gówna z tłuszczem do mordy, lukier mu się kruszy na garnitur, #!$%@? mu rękaw, dżem z środka się wylewa, nie panuje nad tym, musi szybko #!$%@?ć, bo się pączek cały #!$%@? xD
a Donuta? Donuta zje sobie na spokojnie, małymi gryzami, wygląda jak człowiek
gaminggloves - Wyobrażacie sobie jakiegoś poważnego człowieka z cywilizowanego kraju ...

źródło: comment_1582192719DslKD9YsRGFKcu17VQOkl7.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Coco_Dzambo: U mnie też jest ta jedna cukiernia, która robi takie pączki, że dosłownie rozpływają się w ustach, więc też jest kolejka stania na 20 minut, tylko po to żeby zjeść tego jednego, przepysznie rozpływającego się pączka
  • Odpowiedz
Nie chodzi mi o tradycje jedzenia pączków i #!$%@? słodkiego na umór. Bardziej mi chodzi o to czekanie w kolejce po kilka godzin dla tej tradycji.
  • Odpowiedz
@Coco_Dzambo: No i takie stanie jest zajebiste. Stoimy sobie rozrywkowo w kolejce, bo chcemy. Po pączka, fajnie jest, bo pączki są słodkie, dobre. A Ty to porównujesz do jakichś zamordystycznych czasów komuny gdzie się stało, żeby nie zdechnąć z głodu albo anemii nie dostać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Coco_Dzambo: no tak, bo ci co nie są postkomunistycznymi polackimi niewolnikami, sami zdobywają wyroby cukiernicze
kolonizują piekarnie,
taplają się w premiumlukrze całorocznie,
to kolejka stoi do nich, nie na odwrót,
nie czekają na wyjątkowe rzeczy, ich czyste dusze tego nie potrzebują
jagnięcym futrem wałek pokryty,
wiatr zachodni spienione goni fale,
dżizas, #!$%@?, ja #!$%@?ę, narodzie weźżeż siw ogarnij xD bo co, bo stoją w kolejce a za komuny też były kolejki,
  • Odpowiedz