Wpis z mikrobloga

@KredaFreda: śmieszne to jest to jak niektórzy kibice Wisły nisko upadli :)
kiedyś walka o mistrzostwo czy LM teraz internetowa napinka na Cracovie...
Kiedys kibice Wisły wypominali Cracovii miejsce w tabeli / bramki / czy nawet kasę $

teraz została już tylko frekwencja... która notabene na Pasach powoli ładnie rośnie po tylu latach marazmu i walki o nic... miłego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 27
@yeapUwin No właśnie to jest w tym najpiękniejsze. Patusy z cracovii przez lata tłumaczyli wszystkim w okół, że na Wisłę chodzi więcej osób tylko dla tego, że odnosi sukcesy. Teraz Wisła broni się przed spadkiem, cracovia walczy o mistrza, ma 2x tańsze bilety, a I TAK najniższą frekwencja na Wiśle w sezonie to "sufit" dla patologii z kałuży. Pozdrawiam :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SpiderFYM: dodaj że w sezonie gdzie z "pompą" wszyscy ratują klub...
Ale jak o mnie chodzi może was być 30k na każdym meczu ;) dalej mnie bawi jak nagle wiślacy sprawdzają frekwencję na Cracovii jako ostatni bastion swojej świetności ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja natomiast mógłbym być sam na stadionie i wstydu nie widzę :)
Ja natomiast mógłbym być sam na stadionie i wstydu nie widzę :)


@yeapUwin: powiem Ci że chciałbym kiedyś obejrzeć mecz samemu :D Taka świadomość żę "grają tylko dla mnie":D

dodaj że w sezonie gdzie z "pompą" wszyscy ratują klub...


@yeapUwin: w tamtym seoznie najmniej było 8229 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@SpiderFYM: no ale mówimy cały czas o pochodnej kilkunastu czy nawet kilkudziesięciu lat gdzie gracie o najwyższe cele vS my od tulaczki po niższych ligach i czy walkach o utrzymanie...
I z samego tego faktu chyba nie dziwi różnica we frekwencjach no ale nic cieszy fakt że mimo iż nas nie ma to jednak o nas nawet na wykopie myślicie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@yeapUwin: @SpiderFYM: @snow: @KredaFreda: I po co ta sprzeczka?
To oczywiste że każdy z nas będzie uważał swój klub za lepszy. Nie warto na to tracić czas tylko należy zająć się swoim klubem

Wracając do meritum sprawy. Ta decyzja kogoś z decyzyjnych w klubie jest żałosna (oceniam decyzję wobec Wisły). To że Filipiak przez lata ignorował kwestie bezpieczeństwa i ponownie boi się zamknięcia stadionu nie powinno dotykać innych