Wpis z mikrobloga

Mam do was ważne pytanie, jak na trybie kariery wybadywać technologie tak żeby się nie zablokować? Może brzmi to idiotycznie ale za każdym razem jak gram w tryb kariery to tak wynajduje technologie, że nie mam już skąd zdobywać nowych punktów nauki bo nie dolecę do nowych miejsc, które pozwolą mi zrobić tam badania ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Mam tylko podstawkę, ale jeśli to pomoże to nie ma problemu z kupnem Breaking Grounds, bo wiem, że dodaje jakieś nowe sposoby badań
Mam nadzieję, że napisałem to tak, że da się zrozumieć
#kerbalspaceprogram #kerbale
Pobierz NieznanyWykopek - Mam do was ważne pytanie, jak na trybie kariery wybadywać technolog...
źródło: comment_1582217738Hl5Os1p4k8qWPqKrAs5uXx.jpg
  • 6
@NieznanyWykopek: może nie zbierasz tak dużo nauki jak ci się wydaje? Pamiętaj, że nawet jeżdżąc łazikiem wokół bazy można dostać dużo Science - każdy budynek to tak jakby "biom", możesz robić raport załogi (z wnętrza kabiny), raport z zewnątrz, pobrać próbkę ziemi, odpalać proste narzędzia typu termometr przy każdym z budynków, zrobić EVA raport podczas skoku, co skutkuje zupełnie nowym raportem "podczas lotu". Dużo tego jest, więc praktycznie nie da się
Polecam pozwiedzać trochę Kerbin lotami suborbitalnymi, może zainstaluj modzik na wykrywanie badań, bardzo intuicyjny, science alert realerted. Staraj się zawsze iść jak najbardziej w badania jako pierwsze, ważne jest też żebyś zdobył panele słoneczne żeby móc lecieć na muna i minmusa. Odkrycie paneli dużo zmienia, możesz wtedy nawet wysłać obiekty w przestrzeń międzyplanetarną i tam zgarniać jeszcze więcej badań.