Wpis z mikrobloga

Też macie tak, że nie macie nawet ochoty pisać do lasek na Tinderze/Badoo?

Bo ileż można pisać o tym samym? Robić to samo? Powtarzać ciągle te same schematy? A wszystko to w imię prowadzenia jakiejś gierki która ma na celu doprowadzić do łóżka kolejną za łatwą dziewczynę.
Która i tak w ponad połowie przypadków leży jak kłoda i oczekuje, że cuda same się zadzieją.

I po co to wszystko? Ten seks po którym i tak się do siebie nie odezwiemy? Kolejna poznana twarz rozmazująca się powoli w pamięci, której bardzo szybko nie będę potrafił połączyć z żadnym imieniem.
Kolejne spotkania w tych samych, sprawdzonych miejscach. Rozmowy prowadzone tak, aby prowadziły do jednego.

Po co w tym dalej grać?
Ja już jestem zmęczony. Bardzo zmęczony.

Chciałbym czegoś trwałego i prawdziwego, czego już raz kiedyś doświadczyłem. A wydaje mi się, to dawno zapomnianym snem, którego już nigdy nie doświadczę ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#tinder #badoo #seks #zwiazki #przemyslenia
Pobierz pokustnik - Też macie tak, że nie macie nawet ochoty pisać do lasek na Tinderze/Badoo...
źródło: comment_1582219724OgQ9snj52OSEOfm7xpwML0.jpg
  • 39
@pokustnik: Musisz rozróżnić 2 kwestie. Kobieta może dawać dupy mężczyźnie i mieć go za kompletne gówno jako człowieka bo jest jej to na rękę lub się jej to po prostu opłaca. Seks nie jest żadnym wyznacznikiem uczuć dla kobiet, bo żeby go zdobyć muszą po prostu sobie usiąść i czekać. Ważne do kogo kobieta idzie z problemem, bo one pójdą tylko do kogoś o kim sądzą że wszystko będzie dobrze i
@MasterVegito: Właśnie dlatego marudzę. Bo jestem nim znudzony. Nim i powierzchownymi relacjami.
To właśnie napisałem we wpisie. Przeczytaj raz jeszcze. A potem jeszcze raz. To może zrozumiesz.

I skąd ta agresja? XD
@pokustnik: Bo jesteś debilem. #!$%@? że każda laska jest taka sama, tak samo nudna, po czym powielasz schemat ileś razy, nie zmieniasz ani ich ani siebie a teraz beczysz że każda jest nudna i nudzi cięseks... no idiota.
@MasterVegito: Nie o tym jest moja wypowiedź. Dalej nie rozumiesz i się niepotrzebnie tam denerwujesz. Serio pójdź po tę meliskę ;*

@KapitanJaszczurka: I tak i nie. Dużo tutaj borderek, albo bardzo zaniedbanych dziewczyn (zapewne depresja robi swoje, sam wiem jak to jest, bo się z nią zmagam i kiedyś ciężko mi było nawet wstać z łóżka, a co dopiero robić to wszystko co robię teraz). Nie wiem czy idzie znaleźć