Wpis z mikrobloga

W poszukiwaniu #e46 na popularnym portalu ogłoszeniowym znalazłem takie o to ciekawe ogłoszenie:

https://www.olx.pl/oferta/z-zalem-sprzedam-bmw-3-e46-cabrio-hardtop-windshot-kola-zimowe-CID5-IDDEMoo.html#1e594bde71;promoted

Z ogłoszenia dowiemy się samych przydatnych informacji m.in że Pani ma cztery koty i 3 miesięcznego bombelka...

Pani twierdzi, że auto sprzeda za 29 000 polskich złotych. Jednostka to 2.0D w klekocie XDDD

#bmw #januszeolx #p0lka
manieczek007 - W poszukiwaniu #e46 na popularnym portalu ogłoszeniowym znalazłem taki...

źródło: comment_1582287432JD3xGrKMDlqlRWYrpkeFvR.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@manieczek007:

*Mam alergię na speców z komputerem i miernikami lakieru :). Od razu poszczuję kotem. A mam ich 4.


Iks #!$%@? De
Widać że niemiec codziennie dzwoni żeby silnika posłuchać
  • Odpowiedz
Sracie się a ona przecież zaprasza na stację diagnostyczną, tam wam wszystko powiedzą xD


@eh_zycie: Z mierzeniem lakieru diagnosta to koszt ~200zł ¯\_(ツ)_/¯ Nie każdy chce tracić hajs na diagnostę jak to może być gruz. Przecież z ceny by nie spuściła z tego powodu jak po-kolizyjne/wypadkowe sami pisała. Za taki hajs bez problemu sprowadzi się takie auto w benzynie 3.0 z np. Szwajcarii. a nie w gnoju 2.0 za tyle xDD
  • Odpowiedz
@manieczek007: Podsumowując: sprzedaje samochód za pomocą swojej urody, mam marnować swój czas na czytanie tego kwiecistego opisu (wyobraźcie sobie, że przeglądacie 10 ogłoszeń i każde jest tak napisane), mam nie marnować jej czasu (ogłoszenie jak z roksy xDD) i zasadniczo obraża mnie pasywno-agresywnym tonem, a nic jeszcze nie zrobiłem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@manieczek007: ta cena jest zła? Sądząc po opisie to auto wcale nie jest za drogie. Jak ktoś szuka Gruza to nie zadzwoni, bo wiadomo. Jestem przekonany, że jak trafi się konkretny kupujący i wytknie ewentualne braki to opuści cenę.
  • Odpowiedz