Wpis z mikrobloga

Taka deprecha, że nawet na vikop nie wchodziłem :(
Dziś na #badoo napisała do mnie locha no taka 3/10 w opisie szuka związku na stałe no normalnie zakonnica, bardzo się zdziwiłem bo ja to typowy #przegryw i ostatni raz za reke chodzilem z dziewczyna w 1 gimnazjum, ja jej tam podkręcam, że nie pali i nie pije to taka grzeczna jest a ona, że nie jest taka grzeczna i moge przyjechać dziś do niej o 15 żeby to sprawdzić (pracowałem do 14) Drogi do niej jakieś 40 minut, pisałem z nią od 9 pomyślałem po porannym powstańcu, że może to jest ten dzień kiedy się poddam i zarucham jakąś pierwszą gorszą #p0lka, koleżanka zażyczyła sobie, żebym wziął po drodze wino i kubełek z kfc, potem coś tam #!$%@? że kąpiel przyszykuje w wannie myśle sobie przeciez takie #p0lka przez spermiarzy nie zwracały na mnie jakiejś uwagi a na o jakiejś kąpieli.
Potem zacząłem pisać, że przyjade że spoko ona że już tam gotowa wszystko przyszykowane, potem jej napisalem ze no w sumie to wpadne bez tego kubełka bo mi #!$%@? nie po drodze to ona mowi ze kubelek to bez kitu musi byc nawet zimny byle by był mysle sobie ide zaruchać za kubełek z kfa i carlo rossi za 10 ziko, czas się nie zgrał, moje #!$%@? w postaci nerwicy dało się we znaki jeszczę się nie kierowałem w jej kierunku a już mnie łapał jakiś dziwny niepokój i ją wystawiłem i tfu na #p0lka nie bedzie żarcia za moje nawet jak chciała żebym ją przeboltzował to #!$%@? jakbym poszedł w taki układ to bym nie spojrzał w lustro z myślą, że rzuciłem się na lochę na która w "normalnym" życiu bym nie zwrócił żadnej uwagi (tak jak one na mnie).
I teraz taka rozkmina czy trzeba było nie patrzeć co dają i brać przy czym pozbyć się jednego ze #!$%@?ń czyli prawictwa w wieku 23lat, czy lepiej zrobiłem, że się z tym szlaufem nie spotkałem i nie oddałem się #p0lka która mi się nie podoba szanując siebie przy tym.
#tinder #przegryw #badoo #p0lka
Pobierz
źródło: comment_1582300179FR2L3OqQzTSoFdRWobGdl7.jpg
  • 37
@Itachi_Uchiha_420: #!$%@?łeś,miałeś szansę i #!$%@?łeś,przekonania są fajne do momentu zderzenia z rzeczywistością,Trzymaj tak dalej to miej świadomość że umrzesz nie zamaczając knota,w piekle będą się z ciebie śmiać przez wieczność( ͡° ͜ʖ ͡°).
@sepik91: Chcę to zrozumieć czy moje wartości również są #!$%@??
Ja po prostu nie rzuciłem się na loche która mi się nie podoba i jest zwykłym szlaufem bo po godzinie rozmowy od "szukam na stałe" było ze bedzie yebansko wiec sporo kutangów musiała przyjąć czyli musze wziac szlaufa jak jest okazja? Wstyd by mi było nawet taka loche pokazac moim kilku znajomym i tyle dysonansow moralnych w głowie za 1 spust.
@Itachi_Uchiha_420: Masz w sumie lepiej poukładane wartości od niby normalnych wykopków tutaj. Dociera do Ciebie, że zamoczenie #!$%@? nie jest celem w życiu. Jakbyś ją przeleciał to później miałbyś koszmary w nocy. Dobrze zrobiłeś. Jeżeli faktycznie Ci się nie podobała i byś tam poszedł to dopiero powinieneś się zastanawiać czy wszystko z Tobą w porządku, skoro ruchasz kogoś kto Ci się nawet nie podoba.