Wpis z mikrobloga

Wiem ze pewnie malo kogo to obchodzi, ale teraz sobie uswiadomilem ze juz od 3 lat nieprzerwanie sluzy mi Xiaomi Redmi 4A i co najlepsze, w przeciagu tego czasu spadł mi jakieś 15 razy na twardą powierzchnię z minimum pół metra (bez etui ani oslonki na ekran). Tylko zarysowania na obudowie, ale najważniejsze czyli ekran trzyma się dalej :D Nie jestem wymagajacym uzytkownikiem, bo nie gram w zadne gry ani nie korzystam z jakichs wymagajacych apek, więc na dzialanie systemu tez specjalnie nie narzekam. Oczywiscie z biegiem czasu chodzi coraz wolniej i czasami zaladowanie sie jakiejs strony wymaga cierpliwosci, ale wydaje mi sie ze to bardziej kwestia tego ze strony internetowe i aplikacje sa bardziej zaawansowane i wymagajace, a nie ze telefon sam z siebie szwankuje.

I pomyslec ze dalem za niego $99 zamawiajac z Chin. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie zaluje tego zakupu, no ale pewnie troche szczescia mam ze dalej mi dziala. Bo niektorzy kupia telefon za powiedzmy 1500zł, raz im spadnie i juz po ekranie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#chwalesie #xiaomi #takietam #oswiadczenie #redmi4a #xiaomiredmi4a
źródło: comment_1582306518f2w4ZiiKTCGFPqDnysXsA9.jpg
  • 9
@ChelseaDagger Ja mam podobnie, Xiaomi Redmi 3S Pro. Nigdy nie zawiesił się, nie zamula w ogóle. Sporo appek miał i żadnych problemów. Bateria do dziś 2 dni trzyma. Kupiony w rtv euro w 2017 roku za 899 zł i służy wiernie do dziś. Nie mam ochoty nawet go zmieniać.
@ChelseaDagger: mam ten sam model mirku (2 lata), xaiomi skradło moje serce. Szkoda że nie ma metalowej obudowy bo ta plastikowa się szybko wyciera, ale poza tym sztosik telefon. Zawsze się zastanawiam co ludzie robią ze swoimi telefonami ze mają popękane ekrany, to mój 4 smartphone i nigdy nie miałem stłuczonego ekranu :|
@KaluHeHe: taki tip, głośnik wymieniałem , choć nie było potrzeby , wystarczy przepchnąć igłą te małe dziureczki w obudowie, albo przedmuchać od wewnątrz, a sloty usb sa po 15 zł na alle z całą płytką, wiec tylko podmieniasz, jeśli chcesz się pobawić( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ChelseaDagger: ja nie mialem z moim redmi 4a tyle szczęścia. Po 3 tygodniach od kupna pojechał na gwarancję no tak bateria spuchła aż się telefon rozkleił ekran aż wywalilo z obudowy ( ͡º ͜ʖ͡º) jeszcze gniazdo ładowania latało na boki. Być może to efekt spuchniętej baterii.