Wpis z mikrobloga

Mirki, pytanie: jaki byście polecili telefon na Androdzie do 1000 zł, który byłby w miarę przyzwoity, miał te 4GB RAM, jakąś rozsądnie świeżą wersję Androida i - tutaj super ważne - diodę powiadomień? Chciałbym, aby ten telefon był do kupienia w sklepie stacjonarnym lub internetowym w Polsce, bo na już potrzebuję kupić takie dwa i niebawem dwa kolejne (więc polska gwarancja jest mile widziana). #telefony #smartfon #android
  • 9
@Tippler: Ok, jestem. No to telefon jest bardzo duży, przypomina bardziej tablet, ale da się go zmieścić w dłoni. Niestety, obsługa w MediaExpert była tak konkretnie antyXiaomi, że musiałem przełożyć zakup na później. Serio, czegoś takiego nie spotkałem w stosunku do żadnego produktu. Wiesz, poprosiłem gościa o kilka informacji, co uważa o tym telefonie, a ten do mnie, że o Boże, o Matko, nie, tutaj proszę, to jest super telefon (Samsung
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@marusz: Jest duży, to prawda. Też byłem kiedyś w Media Expert i było podobnie (w grudniu 2019). Mi wciskali, że Xiaomi nigdzie praktycznie nie wystawiają żeby móc sobie poużywać, bo takie dziadostwo i, że tylko na papierze są dobre xd a piętro wyżej był x-kom z dużą ofertą telefonów Xiaomi + 2 oficjalne salony Xiaomi w mieście xd Pokazywali mi jeszcze na komputerze, że prawie w ogóle Xiaomi w ofercie nie