Wpis z mikrobloga

Jeśli tak bardzo narzekacie na P0lki, że są niewierne, mają duże przebiegi i lecą na Chadów, to mam dla Was złą wiadomość... Stanę tutaj trochę w obronie P0lek (białorycerz ze mnie hihi).
To nie P0lki są rozpustne i lecą na Chadów... Wszystkie kobiety na całym świecie takie są. Myślicie, że jak pojedziecie do jakiegokolwiek innego kraju na świecie to tam kobiety będą wzdychały do łysiejących manletów, z cofniętymi szczękami?
Macie tutaj kompilację wypowiedzi Am3rykanek, na temat zdrad. Otwarcie i przed kamerą przyznają się do tego, bez żadnych wyrzutów sumienia. Dobrze wiedzą, że mężczyźni nie mają żadnych wymagań oraz są tak żałośni, że i tak im wybaczą bo nie mają innej opcji.
Warto zwrócić uwagę na prezentera, na tym kanale Jacka Manleya. Robi on sondy uliczne z dziewczynami. Trochę taki amerykański Rokez. W każdym odcinku przelizuje po parę dziewczyn, pomimo bycia manletem 173 cm. Z twarzy taki sobie. Ale blondyn i niebieskie oczy twarzą "halo effect". Trochę to dodaje nadziei.
Wracając do tematu to w krajach islamskich gdzie obowiązuje prawo szariatu, kobiecie za zdradę grozi kara śmierci. Czy to powstrzymuje muzułm4nki od bolcowania się z Chaddamami, na boku? Oczywiście, że nie. Tak silny jest pociąg kobiet do genów wysokiej jakości, że dosłownie ryzykują życie dla seksu.


#incel #przegryw #wychodzimyzprzegrywu #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski ##!$%@? #blackpillraw #stulejacontent #tfwnogf #logikarozowychpaskow #blackpill #codziennyblackpill #p0lka #plodnajulka
B.....W - Jeśli tak bardzo narzekacie na P0lki, że są niewierne, mają duże przebiegi ...
  • 112
  • Odpowiedz
@programista1992: Wyjściowa twarz daje Ci to, że kobieta zwróci na Ciebie uwagę i będzie chciała Cię poznać, tylko z tego powodu że jesteś według niej przystojny i możesz być jej przyszłym partnerem niż jeżeli byłbyś mniej atrakcyjny fizycznie wtedy ta ilość kobiet które zwrócą na Ciebie uwagę będzie relatywnie mniejsza. Czytam to jak podchodzisz do moich argumentów i tak naprawdę je odsuwasz na boczny tor i ciągle gloryfikując wygląd i pieniądze.
  • Odpowiedz
@MsChokesondick Blackpill ratuje zycie. Nawet nie zdajesz sobie przyjacielu rady jak. Gdyby nie wykop, te glupie tabletki dalej bym probowal swoj wyglad ukryc charakterem i dalej bylbym #!$%@? z myslami co robie zle. Brzydze sie tym wszystkim i jedyne co chce to rozwijac sie. Milosc jak i baby sa mi zbedne
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@HBVST: "No tak DLA kobiet podobają się mężczyźni którzy wyglądają na męskich. Tak jak DLA mężczyzn podobają się kobiety które wyglądają kobieco"
Kolega z Podlasia widzę ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
Wyjściowa twarz daje Ci to, że kobieta zwróci na Ciebie uwagę i będzie chciała Cię poznać, tylko z tego powodu że jesteś według niej przystojny i możesz być jej przyszłym partnerem niż jeżeli byłbyś mniej atrakcyjny fizycznie wtedy ta ilość kobiet które zwrócą na Ciebie uwagę będzie relatywnie mniejsza


@HBVST: Zgadza się, wygląd się bardzo liczy w relacjach z kobietami.

Czytam to jak podchodzisz do moich argumentów i tak naprawdę je
  • Odpowiedz
Jesli dwoje ludzi wchodzi w związek bez wzajemnego pozadania, to on się bardzo szybko wypali i co najmniej jedna osoba w tym związku zdradzi.


@programista1992: Zdradzi kobieta. dlaczego? Bo ma armię spermiarzy na pstrykniecie palcem, a mężczyzna jeśli nie jest Chadem to ma dłuuuuuugą drogę do zdrady ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@programista1992: Ja nadal będę z Tobą dyskutował, pomimo że kole mnie w oczy to jak odbierasz moje argumenty.
1.Zatem wytłumacz mi proszę ten niesamowity zbieg okoliczności, że przystojni i bogaci mają partnerki na pstryknięcie palcami a biedni i brzydcy nie mają ( ͡º ͜ʖ͡º)

Może dlatego, że prezentują ze sobą cechy na które kobiety zwracają uwagę i które są istotne. Chyba normalną rzeczą jest to że
  • Odpowiedz
@HBVST:

Może dlatego, że prezentują ze sobą cechy na które kobiety zwracają uwagę i które są istotne. Chyba normalną rzeczą jest to że gdy widzisz ładną dziewczynę to wzbudza ona w tobie zainteresowanie i jest to pierwszy bodziec który pchnie cię do tego by taką osobę poznać. To jest atrybut ludzi którzy mają jakieś dodatnie powierzchowne cechy pozytywne takie jak np. drogie auto które od razu wzbudza zainteresowanie czy inne wartościowe
  • Odpowiedz
@programista1992: Wiesz co? Ja teraz mogę powiedzieć, że bez odpowiedniego charakteru pomimo sporej kasy i ładnego wyglądu związek nie ma sensu i nie będzie zdrowy. I jak to teraz rozstrzygniemy, wiesz o czym dyskutujemy czy wypadłeś z obiegu?
  • Odpowiedz
Wiesz co? Ja teraz mogę powiedzieć to, że bez odpowiedniego charakteru pomimo sporej kasy i ładnego wyglądu związek nie ma sensu i nie będzie zdrowy. I jak to teraz rozstrzygniemy, wiesz o czym dyskutujemy czy wypadłeś z obiegu?


I tak i nie. Z jednej strony są rozstania bo partnerzy się jednak nie "dotarli" charakterem. Z drugiej zaś - jeśli kobieta 4/10 wejdzie w związek z facetem 8/10 i do tego bogatym to
  • Odpowiedz
@programista1992 Miała by zapewnione dożywotnie bezpieczeństwo pod względem materialnym i komfort życia. Natomiast czy byłaby szczęśliwa? Myślę, że te czynniki nie są ani gwarantem ani wymogiem bycia szczęśliwym. Pokazujesz jedynie że kobieta z takim partnerem nie miała by większości zmartwień z jakimi borykają się zwyczajni ludzie.
  • Odpowiedz
Miała by zapewnione dożywotnie bezpieczeństwo pod względem materialnym i komfort życia. Natomiast czy byłaby szczęśliwa? Myślę, że te czynniki nie są ani gwarantem ani wymogiem bycia szczęśliwym. Pokazujesz jedynie że kobieta z takim partnerem nie miała by większości zmartwień z jakimi borykają się zwyczajni ludzie.


@HBVST: Nie są, ale jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności bogaci nie mają problemów z kobietami. Jakos ci biedniejsi faceci nie mają takiego brania co pokazuje, ze
  • Odpowiedz
Gdyby ten bogaty przystojniak nie odwalal zadnej akcji to moglby byc chamski, zdradzać ją a ona i tak by z nim była, bo inaczej musialaby isc do biedniejszego przecietniaka


@programista1992: I powiedz mi dlaczego ona nie poszłaby do osoby z gorszą sytuacją finansową? Sam sugerujesz odpowiedz tym pytaniem, bo jest mniej zamożny. Czyli? Czyli kobieta w danej sytuacji sugeruje się statusem materialnym, jako priorytet stawia pieniądze.
W tej sytuacji albo pieniądze
  • Odpowiedz
W tej sytuacji albo pieniądze są dla niej szczęściem (pytanie po co jej w takim razie mężczyzna?Bo mężczyzna zapewnia w prosty sposób zasób dzięki któremu jest szczęśliwa, tylko dlatego wkroczyła w tą relację,a w takim wypadku związek to jedynie definicji)

Lub możliwość jest taka, że go kocha


@HBVST: Lub trzecia mozliwosc - szczerze kocha bogatego kolesia.

I powiedz mi dlaczego ona nie poszłaby do osoby z gorszą sytuacją finansową? Sam sugerujesz
  • Odpowiedz
@programista1992: To jest ta druga możliwość :) PODKREŚLAM W TAKIM WYPADKU NIE BĘDZIE TO ZDROWY ZWIĄZEK O KTÓRYM DYSKUTUJEMY, BO ROZWIĄZŁOŚĆ NIE JEST CZYMŚ NORMALNYM, Z PEWNOŚCIĄ JEST DOSYĆ POWSZECHNA NATOMIAST NIE UWAŻAM BY BYŁA SPOŁECZNIE AKCEPTOWANA, A NAWET JEŚLI TO W MOJEJ OPINII TAKIE ZACHOWANIE JEST EGOISTYCZNE
  • Odpowiedz
NIE UWAŻAM BY BYŁA SPOŁECZNIE AKCEPTOWANA


@HBVST: Nie, wcale nie jest akceptowana ( ͡° ͜ʖ ͡°) wszystkie rozwiązłe osoby z tindera są tarzane w smole i pierzu. Wszystkie rozwiązłe kobiety są wytykane palcami na ulicy, odpowiedzią na zarzut rozwiazlosci wcale nie jest "hurr stulejarzu co Cie interesuje z kim ona idzie do lozka, jej cialo, jej sprawa durr" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz