Wpis z mikrobloga

Lech bardzo ładnie aczkolwiek gdyby Lipski strzelił w końcówce mieli nosili by pewnie miano frajerów sezonu. Przez to bydło z Gdańska znowu derby będą z zamkniętym sektorem gości. Owszem taka komisja ligi powinna zamknąć im stadion ale z wyłączeniem kibiców przyjezdnych myślę, że różne ekipy panoszące się po ich stadionie przez kilka kolejek skutecznie ostudziły by zapał tych biało-zielonych idiotów.
#ekstraklasa #lechpoznan #lechia #bydlo
  • 7
@rapazia: Piłkarze nie są winni, to fakt. Jednakże takie rozwiązanie zmobilizowałoby władze klubów to wyrzucenia tej hołoty z trybun, bo dziś nie jest ona w dostateczny sposób zwalczana, ba - często prezesi mają z nimi cichą zgodę.
@mroznykasztan: Jedyne skuteczne rozwiązania to uderzyć w kibolską "dumę" albo karać indywidualnie. Wielotysięczne kary dla takich delikwentów plus kilkunastoletnie zakazy stadionowe skutecznie by ich zniechęciły. Problem w tym, że nasza Policja jest na to zbyt nieudolna i po prostu im się nie chce to raz a dwa w Polskim prawie kary za takie ekscesy są śmiesznie niskie. Z tym, że niektórzy prezesi cicho popierają kibolstwo to się zgodzę ale to tylko
Owszem taka komisja ligi powinna zamknąć im stadion ale z wyłączeniem kibiców przyjezdnych myślę


@rapazia: To mi się podoba. xD Derby na stadionie Lechii, a słychać tylko doping Arki. xDDD
Taka przerwa dla zespołu grającego w 10 sporo daje bo można odpocząć i na spokojnie ustanowić na nowo taktykę.


@rapazia: Nie mogę się zgodzić. Lechia grając w 10 była skupiona i rozbijała kolejne ataki Lecha. Jasne, miała czasem szczęście, a czasem Kuciaka, ale dopiero po przerwie Lech ścisnął ją kompletnie. Moim zdaniem kibolstwo zaszkodziło bardziej Lechii niż Lechowi.
@Bartoni: Mimo wszystko nikt nie kazał Stokowcowi przeprowadzać zmiany ofensywnej. To był dość chytry plan ponieważ bramka strzelona przez Lechie prawdopodobnie złamała by Lecha no ale się nie powiódł. Każda przerwa w grze dla zespołu który gra w 10 jest na wagę złota i jak dla mnie to Lechia miała wieksza korzyść z tej zadymy. Może być jednak tak, że zawiodły głowy i cała sytuacja ich przerosła bo przecież pachniało walkowerem